Wirtualna Polska

Małgorzata Rozenek szczerze o diecie. Jest inaczej niż to sobie wyobrażaliśmy! Pozwala sobie na naprawdę sporo [WIDEO]

Małgorzata Rozenek szczerze o diecie. Jest inaczej niż to sobie wyobrażaliśmy! Pozwala sobie na naprawdę sporo [WIDEO]

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek ma idealną figurę. Jak wygląda jej dieta? Cóż, wcale nie jest tak restrykcyjna, jak można by przypuszczać! Co powiedziała nam prowadząca Dzień Dobry TVN?

Wirtualna Polska

Małgorzata Rozenek jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Pracę zawodową związała jednak z mediami. Zadebiutowała jako prowadząca show Perfekcyjna pani domu na antenie TVN. W sierpniu ub.r. powróciła do pracy w telewizji. Od tego czasu, u boku Krzysztofa Skórzyńskiego, możemy oglądać ją w Dzień Dobry TVN.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Dobrze wiedzie się też u niej w życiu prywatnym. W 2016 roku sformalizowała związek z byłym piłkarzem Radosławem Majdanem. Para ma razem jednego syna, Henryka, który przyszedł na świat prawie 3 lata temu. Oprócz tego małżonkowie wychowują dwóch synów Gosi z poprzedniego małżeństwa: Stanisława oraz Tadeusza.

Małgorzata Rozenek o swojej diecie i Wielkanocy

Reporterka Jastrząb Post miała szansę porozmawiać z Gosią na temat nadchodzącej Wielkanocy. Jakie ma plany prezenterka telewizyjna? Niestety, w piątek i sobotę będzie pracowała, jednak ma wolne w niedzielę i poniedziałek.

W Wielki Piątek i w Wielką Sobotę prowadzimy Dzień Dobry TVN, więc będzie pracowicie, ale bardzo się cieszymy, bo będzie to wydanie na pewno szczególne, a w niedzielę i poniedziałek będziemy odpoczywać z rodziną – wytłumaczyła.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Co wtedy z jej dietą? Pozwala sobie na coś więcej? Jak się okazuje, Małgorzata znacznie częściej pozwala sobie na odstępstwa od diety niż tylko w święta. Nawet w pracy chętnie sięga po desery.

Ja sobie tak naprawdę często pozwalam na coś więcej. Wiadomo, że jak jestem w trybie pracy, to staram, żeby to żywienie było prawidłowe i zdrowe, ale jak mam wolne dni, to chętnie jem dobry deser. Chociaż w pracy też jem desery tak naprawdę. My mamy tak dobrych kucharzy w Dzień Dobry TVN, że trudno się oprzeć – ujawniła, czym nieźle nas zaskoczyła.

Macie już plany na Wielkanoc?

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan (fot. AKPA)

Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan (fot. AKPA)

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska
Małgorzata Rozenek - premiera

Małgorzata Rozenek - premiera "Lewandowski - Nieznany" (fot. AKPA)

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Komentarze

 • Gość pisze:

  A ja myślę że niech je co chce…….tylko niech zniknie z przestrzeni medialnej. Ona jest wizytówką cynizmu, operacji plastycznych i odchudzania anorektycznego… i tak kobieta prowadzi poranny program , który oglądają młode kobiety wchodzące w życie….TVN powinno się wstydzić za promowanie takiej postawy życiowej.

 • Gość Agata pisze:

  Babcia Gosia no niestety ma już sklerozę bidulka nawet nie wie ile ma dokładnie lat,.Nie pije alkoholu tak twierdzi a popis swój dała na festiwalu w Sopocie gdzie pijana rozrabiała.Ona co innego mówi a co innego czyni. Wcina wszystko jak popadnie a zwłaszcza wszystko co jest za darmo dlatego tak chwali stołówkę w T.V.N.drugiej takiej sknery trudno byłoby znależć A swojego utrzymanka ubiera chyba w lumpeksie wszystko takie staroświeckie i za małe.

  • Gość pisze:

   Wiesz co?? Nie pałam miłością do Rozenek, ale jesteś kobietą i takie bzdury piszesz, że wstyd! Majdan jest jej utrzymankiem???! Kobieto,,, skąd ty bierzesz te informacje? On ma firmę, komentatorem sportowym, itp.. On ma ciuchy z lumpeksu???! Ty zmów sobie wizytę u psychologa 😂😂

 • Gośćzuzia pisze:

  Klamczucha. Niedawno.mowila, ze nie je miesa, cukru i nie pije alkoholu.

  Wirtualna Polska
  Wirtualna Polska
 • Gość Nela pisze:

  No, a przecież twierdziłaś, że żadnych cukrów nie jesz kłamczucho. Ty już tak się zakłamałas w swoim życiu, że nie pamiętasz co mówisz. Sądzę, że jesz wszystko co ugotują, rzucasz się na to jak niedożywiona. A twój Radzio zapewne też konsumuje kebaby gdy tylko ma okazję. Twoje gotowanie to posiłki z twojego cateringu, ich koszty zapewne wrzucane w koszty firmy. Twoja chciwość i skąpstwo są już obrzydliwe.

 • Gość pisze:

  Jesli nadal bedzie tak jesc, to bedzie zasuszona starowina.

 • Gość pisze:

  Kobiety cwane lisice jakże trudne. Zrobią wszystko by chłopów sobą osiodlac.Najgorsze to Grażyny baranice. Zrobią wszystko zbyt wiele by zdobyć żonatego mena.Men ja zostawia bo nie do zycua materialistka.Men wdowiec odchodzi. Po 10 latach znow Grażyna atakuje mena. Żebrze skomli błaga,zabiega o powrót. Robi wielki błąd. Mężczyźni to zdobywcy nie lubią gdy babcie im się narzucają.Baran kobiety materialistki. Mylą przyjaźń.z miłością.Atakuja mezczyn wykształconych.z groszem przy duszy, na stanowiskach,lub z dobra emerytura. Są dla nich Grażyny malo.inteligentne zbyt prymitywne.Nie mają szans na wspólne życie.Taka prawda..wyrachowane kobiety omijają Janusze. Warszawa słynie z takich kobiet.

 • Gość pisze:

  Ona wyglada na zagłodzonaą. Przesadziła z dieta.

Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×