Szukaj

Magda Gessler skomentowała nowy związek Lary! Jej partnera zna od dawna! Jak go ocenia? [WIDEO]

Magda Gessler oceniła nowy związek swojej córki. Okazuje się, że gwiazda od dawna zna jej nowego partnera, z którym przez jakiś czas współpracowała.

Dwa lata temu Lara Gessler pobrała się z Pawłem Ruczem, z którym rozwiodła się na początku 2019 roku. Różnica charakterów i inne priorytety przyczyniły się do zakończenia młodego małżeństwa. W trudnych chwilach restauratorkę pocieszał nowy partner, na temat którego wiemy niewiele. Przystojny mężczyzna na co dzień pracuje w jednej z warszawskich kancelarii adwokackich i – co ciekawe – od dawna zna się z Magdą Gessler, z którą swego czasu współpracował.

Gwiazda TVN-u w rozmowie z naszą reporterką skomentowała nowy związek swojej córki i otwarcie przyznała, że Lara jest bardzo szczęśliwa, a to oznacza tylko jedno – nowego partnera 30-latki ocenia bardzo pozytywnie:

Od dłuższego czasu znam nowego partnera Lary, bo był moim adwokatem. Ja nie mam szansy się przyglądać temu z bliska. Widzę, że Lara jest szczęśliwa.

Obie panie mają dość silne charaktery. Jak zatem układają się ich relacje?

Są genialne. To jest troszeczkę tak, że ja jestem już dojrzałą kobietą i zawsze chciałam, żeby była kontynuacja mojej urody, mojego seksapilu. I mam – w mojej córce. Daje czadu.

Cała rozmowa poniżej:

 


Nowy partner Lary Gessler

Nowy partner Lary Gessler

Z kim spotyka się Lara Gessler?

Z kim spotyka się Lara Gessler?

Magda Gessler z córką, Larą Gessler - Facebook

Magda Gessler z córką, Larą Gessler - Facebook

Lara Gessler

Fotografia: ONS

Lara Gessler

Fotografia: ONS

Magda Gessler i Lara Gessler

Fotografia: screen z Instagram.com

Magda Gessler podczas promocji lodów

Magda Gessler podczas promocji lodów

Miłość czy kariera? Co ma dla Ciebie większe znaczenie?

×