Córka Tomasza Karolaka dostała rolę w serialu. 12-latka wygrała pierwszy casting! „Pokazała taką mega charyzmę” [WIDEO]

Tomasz Karolak, Lena Karolak

Tomasz Karolak, Lena Karolak

Córka Tomasza Karolaka ma ogromny talent aktorski. Lena, która od niedawna chodzi na zajęcia aktorskie, ma za sobą pierwsze castingi. Jak na nich wypadła i czy wkrótce gdzieś ją zobaczymy? O to zapytała nasza reporterka.

Tomasz Karolak od lat jest obecny na szklanym ekranie. Gwiazdor cieszy się niesłabnącą popularnością, występuje w czołowych polskich produkcjach. Od września możemy oglądać go w kontynuacji serialu 39 i pół, a także w nowym sezonie Rodzinki.pl. Niewykluczone, że wkrótce w jego ślady pójdzie córka Lena, która właśnie dołączyła do obsady pierwszego z wymienionych.

Zobacz: Piękny hołd dla Piotra Woźniaka-Staraka w serialu “39 i pół”. Tomasz Karolak zdradził nam szczegóły [WIDEO]

12-latka przejawia ogromny talent aktorski. Córka Tomasza Karolaka i Violi Kołakowskiej ma już za sobą pierwsze castingi, na których podobno wypadła bardzo dobrze. Wkrótce zobaczymy ją w obsadzie 39 i pół. O szczegółach aktor opowiedział w rozmowie z naszą reporterką:

Córka moja jest planowana do późniejszych ewentualnie wyczynów. Była na razie scastingowana i wyszło to bardzo dobrze. Natomiast nie wdaję się w rozmowy z plotkarskimi magazynami, ale ona musi jeszcze na swoją fajną kolej poczekać.

Lena - córka Tomasza Karolaka i Violi Kołakowskiej

Lena – córka Tomasza Karolaka i Violi Kołakowskiej w 2016 roku

Tomasz zapewnia, że nie będzie wybierał córce drogi zawodowej, choć w aktorstwie odnajduje się bardzo dobrze:

Ja nie będę nikomu, też moim dzieciom, wybierał drogi, którą oni mają. Lena pokazała charyzmę na scenie. Lena uczęszcza do studia aktorskiego przy teatrze Buffo, studia Janusza Stokłosy i Janusza Józefowicza. W tym roku widzieliśmy z Violą, jak nagle dokonał się w niej taki przełom i pokazała taką mega charyzmę na scenie. Ona charakteryzuje się też, jak mówią producenci, wdziękiem ekranowym. Natomiast Lena ma wiele innych zainteresowań, np. świetnie rysuje, więc zobaczymy, którą drogę wybierze. Ja nie będę jej nic narzucał.

Czy Lena pójdzie w ślady ojca? O tym przekonamy się w najbliższych latach.

Zobacz: Tomasz Karolak i Viola Kołakowska wrócili do siebie? Wspólnie pojawili się na ramówce. Teraz wiemy, dlaczego [WIDEO]


Córka Tomasza Karolaka - Lena jest bardzo podobna do swojej mamy

Córka Tomasza Karolaka - Lena jest bardzo podobna do swojej mamy

Córka Tomasza Karolaka - Lena jest bardzo podobna do swojej mamy

Córka Tomasza Karolaka - Lena jest bardzo podobna do swojej mamy

Tomasz Karolak z córką Leną - WOŚP 2016

Tomasz Karolak z córką Leną - WOŚP 2016

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×