Warnke, Stramowski i Herbuś zachwyceni nową książką Sylwii Koperskiej. Szykuje się bestseller [WIDEO]

Premiera książki Sylwii Koperskiej

Premiera książki Sylwii Koperskiej

Edyta Herbuś, Katarzyna Warnke, Piotr Stramowski o książce Sylwii Koperskiej. Gwiazdy oceniły powieść pt. Wilczyca. W pogoni za wolnością.

Wilczyca. W pogoni za wolnością, pierwsza część trylogii Wilczyca, jest debiutancką powieścią Sylwii Koperskiej. To historia młodej dziewczyny, która dorasta w toksycznym domu. Odrzucenie przez matkę i brak poczucia bezpieczeństwa we własnym domu sprawiają, że wpada w złe towarzystwo. Jest to opowieść o bolesnym dojrzewaniu, ogromnej potrzebie miłości i akceptacji ze strony bliskich. Jak przyznaje sama autorka – książka zawiera elementy biograficzne i jest swego rodzaju spowiedzią, której wyznanie pozwoliło wyrzucić z siebie złe wspomnienia i uwolnić się od traumatycznych doświadczeń.

Gwiazdy na premierze Sylwii Koperskiej

Na premierze książki pojawiła się plejada polskich gwiazd m.in. Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski, Edyta Herbuś, Robert Janowski czy Magda Modra. Jak oceniają historię Sylwii?

Historia Sylwii jest mi bliska i Sylwia jest mi bliska. Poznałyśmy się zanim projekt książka w ogóle pojawił się w jej głowie. Jestem pod wrażeniem, że osoba, która nie miała wcześniej takich doświadczeń, jest w stanie napisać powieść – powiedziała Katarzyna Warnke w rozmowie z reporterką Jastrząb Post.

Edyta Herbuś od samego początku wierzyła w talent Sylwii:

Bardzo lubię czytać i w ogóle nie umiem zamienić książki papierowej na te wszystkie e-bookowe. Książka Wilczyca może trafić do grona moich ulubionych książek. Znam Sylwię od kilku miesięcy. Poznałyśmy się podczas współpracy zawodowej. Bardzo się zaprzyjaźniłyśmy. Miałam taką intuicje i pamiętam, że podzieliłam się z nią wtedy swoimi odczuciami. Uważałam, że to jest taki moment, kiedy powinna przestać reprezentować inne osoby, bo ma w sobie taką charyzmę i osobowość, że powinna mówić we własnym imieniu.

Zdaniem Piotra Stramowskiego książka ma szansę osiągnąć ogromny sukces:

To, co zrobiła Sylwia jest bardzo odważne. Sam fakt, że Prószyński i spółka podjęło się promocji i dystrybucji, plus jeszcze wykupione prawa filmowe, to jest coś, co raczej jest bardzo rzadkie i nie występuje, zwłaszcza przed premierą książki.

Co o swojej powieści mówi autorka, Sylwia Koperska?

Jest to powieść oparta na moich przeżyciach z dzieciństwa. Nie tylko z dzieciństwa, bo też dojrzewającej dziewczyny. Kończy się kiedy mam 25 lat. Następne tomy przed nami. Jest to powieść bardzo mocno osadzona w latach 90-tych, bardzo kolorowych, ciekawych, bliskich mojemu sercu, Jest to powieść o poszukiwaniu miłości. O tym, że te drogi są kręte, że bardzo często popełniamy wiele błędów szukając tej miłości. Ale to jest też książką o tym, że nie należy przekreślać nigdy w życiu nikogo.

Relacja z premiery poniżej.


Katarzyna Warnke, Sylwia Koperska i Piotr Stramowski na premierze książki

Katarzyna Warnke, Sylwia Koperska i Piotr Stramowski na premierze książki "Wilczyca"

Sylwia Koperska

Sylwia Koperska

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski na premierze książki Sylwii Koperskiej

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski na premierze książki Sylwii Koperskiej "Wilczyca"

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×