Która wielka gwiazda zrezygnowała z roli w „Kogel Mogel 3”? Ilona Łepkowska ujawniła jej nazwisko przed naszą kamerą [WIDEO]

Kogel Mogel 3 kto zrezygnował z obsady?

Kto nie zagrał w Kogel Mogel 3?

25 stycznia 2019 do kin trafi trzecia część kultowej komedii Kogel Mogel. W obsadzie nie zabraknie gwiazd sprzed lat, pojawią się także nowe wątki z udziałem nowych bohaterów. Wśród aktorów, którzy dołączyli do ekipy są m.in. Anna Mucha, Nikodem Rozbicki i Katarzyna Skrzynecka. Okazuje się, że niewiele brakowało, a na szklanym ekranie zobaczylibyśmy nagrodzoną dwoma Orłami Stanisławę Celińską.

Ilona Łepkowska w rozmowie z naszą reporterką wyjawiła, dlaczego słynna aktorka musiała zrezygnować z roli w Koglu Moglu:

Była tylko jedna sytuacja, że pani Stanisława Celińska chciała bardzo zagrać, ale względy osobiste, zdrowotne nie pozwoliły jej na to. I to jest taki przypadek, ale to nie jest to, że ona odmówiła, tylko ona po prostu powiedziała: „Nie mogę, bo narażam was na to, że nie udźwignę tej roli do końca”. Bardzo mi się podoba, bardzo chciała zagrać, ustalaliśmy już terminy, a jednak mimo wszystko musiała zrezygnować. Ale jeśli chodzi o taką normalną odmowę: „Nie nie podoba mi się, nie będę w tym grał”, to nie było czegoś takiego na szczęście.

Przy okazji poprosiliśmy Łepkowską o komentarz w sprawie piosenki przewodniej do nowej części:

Jest jakaś koncepcja. Być może to będzie tym razem duet męsko-damski, ale nie mogę jeszcze tego zdradzać, bo pracujemy nad tym.

Kogo chcielibyście usłyszeć? Przypomnijmy, że poprzedni hit – Szukaj mnie – zaśpiewała Edyta Geppert.

Piosenka z poprzedniej części filmu Kogel Mogel:

Gwiazdy na konferencji prasowej filmu „Kogel-Mogel 3”: Anna Mucha, Mikołaj Roznerski, Maciej Zakościelny, Joanna Jarmołowicz, Ilona Łepkowska

Katarzyna Skrzynecka nigdy nie była tak kiczowata. W tych ciuchach wygląda jak ofiara mody

Piotruś z „Kogla-Mogla” opływa w niesamowite luksusy! Tak wyglądają wnętrza jego willi! [WIDEO]


Stanisława Celińska alkoholizm

Stanisława Celińska alkoholizm

Stanisława Celińska

Stanisława Celińska

scena z: Stanisława Celińska, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

scena z: Stanisława Celińska, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×