Szukaj

Kasia Cichopek zdradziła, jak świętowała rocznicę ślubu. Skomentowała też temat zdrady w związku [WIDEO]

Kasia Cichopek o rocznicy ślubu i zdradzie w związku

Kasia Cichopek o rocznicy ślubu i zdradzie w związku

Katarzyna Cichopek od 12 lat jest żoną Marcina Hakiela. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post zdradziła, jak spędziła rocznicę ślubu. Opowiedziała też, jaki jest jej teoretyczny stosunek do zdrady w związku.

Katarzyna Cichopek wielką sympatię widzów zaskarbiła sobie rolą Kingi w najpopularniejszym polskim serialu M jak Miłość. Później w życiu młodej aktorki pojawiła się kolejna propozycja, która nie tylko przyniosła jej jeszcze większą sławę, ale także prawdziwe uczucie. Gwiazda została zaproszona do udziału w drugiej edycji show Taniec z Gwiazdami. Jej partnerem został Marcin Hakiel. Razem doszli do finału, gdzie udało im się zdobyć Kryształową Kulę. Tanecznym krokiem rozpoczęli również wspólne życie.

Katarzyna Cichopek o zdradzie i rocznicy ślubu

Po trzech latach od zwycięstwa w programie TVN-u zakochani powiedzieli sobie sakramentalne tak. Ich miłość rodziła się na oczach milionów Polaków i przetrwała kolejne 15 lat. Owocem ich miłości są dzieci – 11-letni Adam i 7-letnia Helenka. Małżonkowie niedawno świętowali 12. rocznicę ślubu. Z tej okazji opublikowali wspólne zdjęcia.

Jak Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel uczcili kolejny rok swojego małżeństwa?

My nigdy z rocznic nie robimy spektakularnego wydarzenia. Oczywiście wspominamy i składamy sobie życzenia, ale dla nas to jest życie codzienne. Mamy dużo spraw na głowie. Ale cieszę się, że w tym biegu udało nam się wyrwać ten czas. Wspólnie z Marcinem zwiedzaliśmy województwo dolnośląskie i było bardzo fajnie.

W Pytaniu na śniadanie aktorka bardzo mocno zaangażowała się w temat zdrad. Czy sama byłaby w stanie wybaczyć zdradę? Jej bardzo dojrzałe podejście do trudnego tematu może zaimponować wielu parom, które znajdują się na życiowym zakręcie.

Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Każda sytuacja jest inna i to zależy od tego, co przeskrobał współmałżonek. Natomiast będąc w małżeństwie, mając dwójkę dzieci i bagaż doświadczeń, łatwiej bym wybaczyła zdradę niż 10 czy 12 lat temu. Ale nie mierzę się z takim tematem, więc póki co w teorii jestem taka wyrozumiała.

I oby tak już zostało. Cała rozmowa poniżej.


Kasia Cichopek ślub

Kasia Cichopek ślub

Katarzyna Cichopek jak mieszka

Katarzyna Cichopek jak mieszka

Katarzyna Cichopek jak mieszka

Katarzyna Cichopek jak mieszka

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×