Szukaj
Szukaj
Dziś środa, 25.04.2018

Kasia Zielińska ma sprawdzony sposób na odzyskanie formy po ciąży! Jak udało jej się tego dokonać tak szybko? [WIDEO]

Kasia Zielińska – Sephora Trend Report 2018


Kasia Zielińska zdradza sekrety swojego powrotu do formy

Pod koniec roku Kasia Zielińska kolejny raz została mamą. Na świat przyszedł jej drugi syn – Aleksander. Aktorka była aktywna przez cały okres ciąży, a dodatkowe kilogramy tylko dodawały jej uroku. Dzisiaj – niespełna 3 miesiące po porodzie – po ciążowych krągłościach nie ma ani śladu. Jak aktorce udało się tak szybko powrócić do formy?

Nic szczególnego nie robiłam. Dbałam o siebie w ciąży, bo to chyba taka praca, którą trzeba wcześniej rozpocząć, żeby szybko wrócić do formy. Chociaż w showbiznesie stworzył się taki trend, że musimy szybko wrócić do formy. Dla każdej kobiety to jest indywidualny czas, akurat mam to szczęście, że wracam dosyć szybko. Mam też swoją prywatną siłownię w postaci dwóch synków – dosyć ciężkich. Jestem też aktywna sportowo, mało śpię, może to też działa. Ale nie dajmy się drogie Panie zwariować- każda niech wraca tak, jak ma na to ochotę, czas i jakie ma predyspozycje. To takie sprawdzanie czy kobieta w dwa tygodnie doszła, czy w miesiąc, jak wygląda, jaki ma brzuch..Bądźmy uśmiechnięte i szczęśliwe i myślę, że ten uśmiech mi pozwala nie zwariować.

Jak Kasia czuje się w roli mamy dwóch maluchów?

Ja się czuję fantastycznie. No zwariowałam. Kolejne dziecko, to jest tyle miłości, że to jest nawet ciężkie do opowiedzenia. To jest moje największe życiowe szczęście, nie ma większego. To jest lekarstwo na wszystkie troski, kłopoty. Ciężko mi nawet teraz mówić, bo się zaraz rozpłaczę.

Macierzyństwo nie tylko jej pasuje, ale również niezwykle służy.

Katarzyna Zielińska w nowej fryzurze zawojowała czerwony dywan. Tylko ona mogła wybrać dodatki w TYM kolorze do pudrowej sukienki!

Katarzyna Zielińska nawet na spacerze z dzieckiem wygląda jak ikona stylu! Jej torebka kosztowała 13 tysięcy złotych

Gwiazdy na Sephora Trend Report 2018: Julia Wieniawa, Katarzyna Zielińska, Weronika Rosati, Maja Sablewska

Czy Katarzyna Zielińska dobrze wygląda w blondzie?Komentarzy: 2


Gratulacje:) | 6 marca 2018, 08:51

rewelacja!!! wreszcie sympatyczny przystojny wygladający na porządnego mąż i maleństwo az milo sie patrzy na takowa sympatyczna rodzinkę. Kasia mamą jesteś primazol:)


Julita | 5 marca 2018, 14:35

Ja też zawsze byłam aktywna, biegałam, grałam w siatkówkę, basen, siłownia, a w trakcie ciąży przytyłam. I to wcale nie jest zależne od tego właśnie. U mnie po rozwiązaniu było iqacai, były lekkie, zalecone ćwiczenia i dzięki temu schudłam. Było mi ciężko, bo nigdy nie byłam aż tak wielka i sprawiało mi to naprawdę duży problem. Dlatego zazdroszczę Kasi, że tak spokojnie sobie przeszła ciążę i nie musiała martwić sie nadwagą.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×