Szukaj

Kasia Sawczuk pierwszy raz o relacjach z Antkiem Królikowskim po rozstaniu! Jak ocenia jego nową partnerkę? [WIDEO]

Kasia Sawczuk nagrała debiutancki singiel, który od jakiegoś czasu dostępny jest w internecie. Posypały się pytania, kim jest mężczyzna, o którym jest mowa w piosence? Czyżby były chłopak? Kasia Sawczuk zaprzecza! To nie jest utwór o Antku Królikowskim! 
Kasia Sawczuk i Antek Królikowski

Kasia Sawczuk i Antek Królikowski

Singiel Tak to widzę Katarzyny Sawczuk, byłej dziewczyny Antka Królikowskiego, od kilku tygodni jest dostępny w internecie. Tekst budzi kontrowersje wśród jej fanów, zdania są mocno podzielone, jednak spora część z nich uważa, że słowa mówiące o przystojnym, łamiącym serca mężczyźnie, kierowane są właśnie do Antka. Co na to piosenkarka?

Nie śpiewam o Antku. Antka pozdrawiam z tego miejsca. To jest historia niedopowiedzeń. Między młodymi ludźmi. Niedopowiedzeń z jakimi ja nieraz się zderzałam, ale zderzały się także moje koleżanki. To jest obserwacja tego młodego wieku, że ten młody wiek niesie za sobą tą naiwność i to takie pogubienie. O tym jest ten numer, bez jakiegoś personalnego przesłania. Do żadnego z mężczyzn, z którymi byłam w przeszłości – skomentowała Sawczuk w rozmowie z Jastrząb Post.

Jak się okazało, pomimo rozstania z Antkiem, Kasia ma z nim wciąż bardzo dobry kontakt. Pozostają w przyjaznych stosunkach. Nie ingeruje też w jego wybory nowych partnerek:

Staram się w to nie mieszać. Jestem na zupełnie innym etapie w życiu. To jest przeszłość i etap zamknięty. Mamy kontakt, składamy sobie życzenia na urodziny i myślę, że jedno drugiemu kibicuje.

To się nazywa rozstanie z klasą!

Zobacz: Kasia Sawczuk dokopała Antkowi Królikowskiemu! Wyśpiewała całą prawdę o ich związku!

Zobacz: Kasia Sawczuk była w związku z Antkiem Królikowskim. Czym się dzisiaj zajmuje?

Zobacz: Śliczna Kasia Sawczuk już zapomniała o Antku Królikowskim. Teraz ma nowego przystojniaka u boku! To gwiazda talent-show


Kasia Sawczuk zamyka rozdział z Antkiem Królikowskim

Kasia Sawczuk zamyka rozdział z Antkiem Królikowskim

Antek Królikowski o rozstaniu z Kasią Sawczuk

11-04-2016 Warszawa Wielki test TVP fot. P.Kibitlewski/ONS

Antek Królikowski o rozstaniu z Kasią Sawczuk

Antek Królikowski o rozstaniu z Kasią Sawczuk

×