Szukaj

Julia Wieniawa oficjalnie ogłosiła, że znika z salonów! Co z jej karierą w 2020 roku? [WIDEO]

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa znika z show-biznesu na dłużej. Gwiazda zdradziła nam, że lada dzień opuści Polskę. Jak będą wyglądać jej najbliższe miesiące i kiedy ponownie wróci na salony? Fani powinni uzbroić się w cierpliwość.

Julia Wieniawa ma dopiero 20 lat, a już osiągnęła tyle, że głowa mała. Gra w popularnych serialach, pojawiła się w kilku kinowych hitach, nagrała świetnie przyjęte single, pojawia się w kampaniach topowych marek, a do tego uzbierała ponad 1 milion fanów na Instagramie. Sukces goni sukces, co wcale nie oznacza, że gwieździe nie brakuje powodów do zmartwień.

Julia Wieniawa jest zmęczona popularnością i ucieka z kraju. Na jak długo?

Natłok zajęć spowodował, że Julii brakuje czasu dla siebie. Gwiazda jakiś czas temu udzieliła nam wywiadu, w którym opowiedziała, jak wygląda przykładowy dzień z jej życia. Z opowieści Wieniawy jasno wynika, że popularność może być uciążliwa:

Jestem teraz w Kinotece na premierze bajki, którą dubbinguję, a tam na przeciwko jestem w trakcie planu zdjęciowego. Dzisiaj jest ostatni dzień zdjęciowy serialu Zawsze Warto. Jak skończę wszystkie wywiady, to wracam na plan i kończę scenę, więc mam naprawdę szalony dzień. A jeszcze wieczorem bankiet… – wyżaliła się w rozmowie z reporterką Jastrząb Post.

Zobacz: Co Baron włożył na siebie? Julię Wieniawę aż zamurowało z wrażenia. Hit czy kit? Sami nie wiemy, jak odebrać jej komentarz

Julia Wieniawa w błyszczącej stylizacji na premierze bajki

Julia Wieniawa na premierze bajki

Dokąd Julia Wieniawa leci na wakacje i na jak długo?

Na szczęście lada dzień Wieniawa spakuje walizki i wyleci na drugi koniec świata. Młoda aktorka zdradziła nam, że na niecały miesiąc zniknie z salonów i zamieszka w hotelu na malowniczej wyspie Bali. W Indonezji będzie ładować baterie, oddając się medytacji i jodze. Z pewnością chwilowy odpoczynek od show-biznesu wyjdzie jej na dobre.

Jadę w listopadzie na Bali na 2,5 albo 3 tygodnie. Na jogę – podsumowała swoje plany.

Oznacza to tylko tyle, że do świąt Julia nie pojawi się na żadnej branżowej imprezie, a kto wie – może jej przerwa od pracy potrwa do końca roku i spotkamy się z nią dopiero w 2020?

Zobacz: Julia Wieniawa nie ukrywa, że jest córeczką mamusi. A jakie są jej relacje z ojcem? „Jest z innego środowiska” [WIDEO]


Julia Wieniawa pali papierosa

Julia Wieniawa pali papierosa "na spółkę"

Julia Wieniawa na gali JOY

Julia Wieniawa na gali JOY

Julia Wieniawa – pokaz Giambattista Valli x H&M

Julia Wieniawa – pokaz Giambattista Valli x H&M

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×