Szukaj

Joanna Krupa chce konfrontacji z hejterami! „Zrobię taki konkurs…”. Wszystko przez wpadkę na finale „Top Model 7” [WIDEO]

Joanna Krupa top model

Joanna Krupa top model

Joanna Krupa tłumaczy się z pomyłki na finale „Top Model 7”

Chociaż od finałowego odcinka programu Top Model minęło już kilka dni, to w mediach wciąż nie opadają emocje. Po pierwsze, wszyscy wciąż przeżywają „wpadkę” Joanny Krupy podczas podawania wyników, a po drugie niektórzy wciąż nie mogą pogodzić się z wygraną Kasi Szklarczyk. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post Joanna wyznała, że spodziewała się takiego biegu wydarzeń:

Po finale Top Model wiedziałam, że media będą o tym pisać. To jest program na żywo, była techniczna pomyłka. Tam, gdzie ja patrzyłam. Kasia to pięknie wytłumaczyła a swoim Instagramie. Ja widziałam zdjęcie Ani, tam gdzie oni też widzieli zdjęcie Ani. W uchu mi mówią, że Ania odpada. Ale jak ja widzę, zdjęcie Ani i Huberta, to nie wiedziałam, co mam powiedzieć. Powiedziałam, przepraszam Aniu Ty odpadasz. To jest program na żywo. Na Oskarach było to samo, na Miss Universe było to samo. Nie wiem, dlaczego ludzie tak krytykują. Jak kogoś favorite nie wygra, to wiadomo – każdy będzie miał swoją opinię.

Hejt na Kasię przybrał ogromne rozmiary, jednak Joanna nie boi się konfrontacji z osobami, którzy hejtują ją i zwyciężczynię:

I ja chce zrobić taki konkurs, że te osoby co się chowają, za komputerem i piszą komentarze bardzo niemiłe, na mnie, czy na Kasie, to chętnie zrobię life na Instagram z nimi i możemy sobie powiedzieć to w cztery oczy.

Całość rozmowy w materiale wideo.

Joanna Krupa ostro o zachowaniu Małgorzaty Leitner. „Dużo osób mówiło: uciekaj od tego człowieka” [WIDEO]

Tylko u nas! Joanna Krupa odpowiada na zarzuty Małgorzaty Leitner o przegranym procesie. „Dwie sprawy przeciwko Avant toczą się w sądzie”

Joanna Krupa PRZEGRAŁA z byłą agentką w sądzie! Małgorzata Leitner po raz pierwszy skomentowała konflikt z modelką! „Możliwe, że zgłosiła wymyślone fakty”


Joanna Krupa – bankiet charytatywny Zostań psim aniołem

Joanna Krupa – bankiet charytatywny Zostań psim aniołem

Joanna Krupa – bankiet charytatywny Zostań psim aniołem

Joanna Krupa – bankiet charytatywny Zostań psim aniołem

Joanna Krupa – finał Top Model 7

Joanna Krupa – finał Top Model 7

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×