„Baby-shower Joanny Krupy”. Gwiazda pochwaliła się swoim nowym biznesem. To konkurencja dla Lewandowskich i Rozenek

Joanna Krupa

Joanna Krupa

Joanna Krupa rozkręca nowy biznes. W tej samej branży działają już Robert i Anna Lewandowscy oraz Małgorzata Rozenek. O szczegółach gwiazda opowiedziała reporterce Jastrząb Post. 

Joanna Krupa idzie jak burza. Już nie tylko prowadzi programy w TVN-ie i aktywnie włącza się w kampanie na rzecz zwierząt. Gwiazda spełnia się także jako bizneswoman. W czasie pandemii premierę miała linia zdrowych przekąsek firmowanych jej nazwiskiem. Teraz gwiazda pochwaliła się kolejnym projektem, który ma szansę odnieść spory sukces.

W poniedziałek 20 lutego Krupa zaprosiła influencerów i dziennikarzy na baby-shower. Wbrew pozorom nie ogłosiła jednak kolejnej ciąży, a przekazała informację o swoim nowym biznesie. Gwiazda pochwaliła się nowym dzieckiem, a ściślej mówiąc firmą cateringową. W tej samej branży działają już także Lewandowscy i Rozenek. O szczegółach opowiedziała reporterce Jastrząb Post.

Joanna Krupa ma swój catering

Joanna Krupa o swoim nowym biznesie:

Dla mnie to jest jak dziecko. To jest dla mnie bardzo ważny przekaz, bo przez długi czas miałam problem z jelitami, z brzuchem i miałam pomoc medyczną będąc w Stanach. Odkąd Asia się urodziła, ten lekarz poszedł na emeryturę i jak byłam na nagraniach do „Top Model” czy na sesjach, to nie czułam się komfortowo, gdy ten brzuch nie był taki jak miał być. Próbowałam też różnych cateringów jak byłam w Polsce, bo też nie gotuję, a będąc w hotelach często zamawiałam różne jedzenie. Spróbowałam My Catering i bardzo mi podpasował. Dzięki My Catering poznałam też Paulinę, która ustawiła mi dietę IGO i zaczęło to na mnie działać. Bardzo wierzę w ten projekt i chciałam przyjść jako inwestorka, bizneswomen i żeby dodać tę dietę, aby pomagać innym. Wiem, że to, co przeżyłam to nie jest tylko mój problem. Bardzo łatwo o tym mówię i mam nadzieję, że pomożemy innym się dobrze poczuć.

Jak współpracę z Joanną ocenia Paulina Ihnat, z którą Joasia współtworzyła dietę IGO?

Wspaniale. Bez żadnego cukru pudru muszę powiedzieć, że Asia jest bardzo otwartą osobą i od razu mówiła do mnie tak wiele miłych słów, że nie da się z nią nie współpracować w takiej miłej i wspaniałej atmosferze, więc jestem bardzo szczęśliwa, że mogę mieć taką współpracę.

Gwiazda przyznaje, że lubi jeść:

Ja lubię jeść. Lubię wszystko, Chociaż wiadomo, że moja dieta jest bardziej w stronę vege, bo nie jem mięsa, ale IGO mamy rybne, mięsne i vege. W tym cateringu jest dieta dla wszystkich. Wszystko jest takie pyszne, więc nie odmówiłam niczego, co proponowała Paulina. Wszystko jest tak ładnie i pysznie połączone, że nawet nie pomyślałabym, że niektóre rzeczy tak dobrze razem smakują.

Co myśli i cateringach innych gwiazd i jaki jest jej pomysł na sukces?

My catering będzie mówił sam za siebie, tak samo jak nasza dieta IGO. Ja byłam pod wrażeniem, że jak dostanę pudełko i daję to wszystko na talerz, to jedzenie wygląda jak z najlepszej restauracji. Spróbowałam wielu cateringów, wszystko jest pomieszane, to jest taki misz-masz. Patrzysz na to i ci się za bardzo nie chce jeść. A tutaj wszystko jest piękne- te kwiatuszki, połączenia. My mówimy o swoim nowym dziecku, ale myślę, że jak ludzie spróbują i polubią, to nie będziemy musiały więcej o tym mówić. Jestem z tego dumna i wierzę, że będziemy mieli szansę pomóc innym. Co do cateringów innych gwiazd, to robiłyśmy research wśród ludzi. Ale chcemy skupić się na My Catering.

Ile trzeba zapłacić za dietę Joanny?

Między 69 zł a 80 zł. Chciałyśmy, aby każdy mógł sobie na to pozwolić, bo zdrowie jest ważne i dlaczego mamy odbierać szansę na to zdrowie osobom, które być może nie mogłyby skorzystać z cateringu, gdybyśmy podwyższyli cenę?

Skorzystacie? Poniżej dwie z kilku diet, jakie dla fanów zdrowego stylu życia przygotowała Joanna.


Dieta Joanny Krupy

Dieta Joanny Krupy

Dieta Joanny Krupy

Dieta Joanny Krupy

Joanna Krupa z menadżerką i bizneswoman Justyną Bulińską- impreza TVN

Joanna Krupa z menadżerką i bizneswoman Justyną Bulińską- impreza TVN

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×