Jan Kliment z żoną już wybrali imię dla dziecka. Polskie czy czeskie? Tancerz zdradził ten i kilka innych sekretów [WIDEO]

Jan Kliment

Jan Kliment

Jan Kliment i jego żona Lenka spodziewają się pierwszego dziecka. Szczęśliwi rodzice ogłosili radosną nowinę w czerwcu za pośrednictwem Instagrama. Jakie imię wybrali dla synka? Polskie czy czeskie?

Jan Kliment zdobył popularność udziałem w show Taniec z Gwiazdami, w którym uczył tańca i partnerował znanym polskim artystkom. Duet na parkiecie stworzył między innymi z Nataszą Urbańską, Edytą Górniak czy Katarzyną Grocholą.

Kariera tancerza nabrała tempa w 2021 roku, kiedy zastąpił Agustina Egurrolę, zasiadając u boku Agnieszki Chylińskiej i Małgorzaty Foremniak w jurorskim fotelu programu Mam Talent. Czech zdecydowanie wniósł do programu powiew świeżości, a widzowie pokochali go w nowej roli.

Prywatnie Jan Kliment związany jest z Lenką Tvrzovą, z którą w 2016 roku wziął ślub. Łączy ich nie tylko relacja prywatna, ponieważ od wielu lat pracują też między innymi w Tańcu z Gwiazdami. Pod koniec czerwca na Instagramie tancerza pojawiło się zdjęcie, na którym przytula żonę i trzyma zdjęcie USG. W ten sposób oznajmił fanom, że spodziewa się dziecka. Kliment w opisie zdjęcia zaznaczył również, że przez lata słyszeli pytania o powiększenie rodziny.

Jan Kliment o ciąży Lenki

Poród wybranki Jana Klimenta zbliża się wielkimi krokami, a młodzi rodzice nie mogą się doczekać przyjścia na świat swojego długo wyczekiwanego potomka. W rozmowie z naszą reporterką, Karoliną Motylewską, juror programu Mam Talent opowiedział o imieniu dla synka i przygotowaniach do porodu.

Zostaniemy z Lenką rodzicami i jest bardzo fajnie. Pięknie, bajkowo. Na razie tak się z tego cieszymy. Spędzamy dużo czasu razem. Przygotowuję się naturalnie – przygotowujemy pokoik, kupujemy rzeczy. Będziemy się przeprowadzać, Jest dużo na głowie, ale spokojnie to ogarniamy. Imię już wybraliśmy. Jest to polskie i czeskie imię, ale na razie nie chcę zdradzać. Lenka czuje się bardzo dobrze. Na razie jej brzuszek powoli rośnie.

Przyznał, że dzięki ciąży Lenka stała się jeszcze bardziej wrażliwa:

Dzięki temu macierzyństwu Lenka stała się jeszcze bardziej wrażliwa. Czasami zobaczy jakiś filmik na Instagramie i się popłacze, teraz ma taki czas.

Przyszłym rodzicom serdecznie gratulujemy.


Jan Kliment i Lenka Klimentova

Jan Kliment i Lenka Klimentova

Jan Kliment i Lenka Klimentova

Jan Kliment i Lenka Klimentova

Jan Kliment i Lenka Kliment

Jan Kliment i Lenka Kliment

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×