Szukaj

Izabela Janachowska przyznała się do błędu, jaki popełniła po porodzie. Nie posłuchała nikogo i teraz żałuje

Izabela Janachowska o synu

Izabela Janachowska o synu

Izabela Janachowska po porodzie tak bardzo straciła głowę dla dziecka, że popełniła błąd, którego dzisiaj żałuje. Gwiazda o wszystkim opowiedziała naszej reporterce.

Izabela Janachowska w maju urodziła swoje pierwsze dziecko. Na świat przyszedł Christopher, który według większości fanów tancerki, jest „skórą zdjętą z ojca”. Chłopiec jest oczkiem w głowie dumnej mamy.

Tancerka robi wszystko, by przychylić dziecku nieba. Janachowska po przyjściu syna na świat popełniła drobny błąd, którego dzisiaj żałuje. Izabela wpadła w manię kupowania ubranek dla swojego małego księcia. Doszło do tego, że większość z nich nie została wykorzystana, przez co dziś zalega na dnie szafy.

Izabela Janachowska z synkiem w Dubaju

Izabela Janachowska z synkiem w Dubaju

Izabela Janachowska przesadziła z ilością ubrań dla syna

Iza mogłaby uniknąć wydawania pieniędzy na zbędne rzeczy, gdyby posłuchała swoich znajomych mam.

To jest tak, że jak każda mama na początku zwariowałam i kupowałam tych ubranek koszmarne ilości. Mimo że wszystkie moje koleżanki mnie uprzedzały: „Izabela, on nawet połowy tego nie założy”. Miały rację. Poza tym mój mały bardzo szybko rośnie. Jest w górnej skali i te rozmiary ubranek się tak szybko zmieniają, że złapałam się na tym, że nic nie robię, tylko cały czas kupuję ubranka.

Janachowska wyciągnęła konsekwencje ze swojego błędu. Dziś kupuje ubranka o kilka rozmiarów większe, które mogą służyć dłużej.

Dla siebie nic nie kupuję, tylko dla niego. Ale ostatnio zaczęłam kupować troszkę większe, żeby dłużej służyły. Kupując te ubranka stawiam nie na to, żeby go wystylizować, stawiam na to, aby ubranka były dobrej jakości, miłe, naturalne a poza tym wygodne. To są dobrej jakości rzeczy za rozsądne pieniądze, bo nie ma co szaleć – powiedziała w rozmowie z reporterką Jastrząb Post.

Choć kiedyś zdarzało się jej zaszaleć na zakupach dla synka, to teraz staram się z tym walczyć i stawiać na rozsądek.

Tak jak sobie kupuję różne ubrania, tak samo dla niego mam jakieś fajne sztuki. Ale większość jest normalnych, bo to jest dzidziuś, który za chwile z nich wyrośnie. Staram się unikać tych drogich, chociaż jak się ogląda te ubranka, to chce się je kupić, bo są takie malutkie, piękne. Na początku się temu bardzo poddawałam, teraz z tym walczę. Trzeba wyciągać wnioski. Na pewno takie powstrzymanie pierwszych zakupów nie jest możliwe, jak masz pierwsze dziecko. Zaszalałam, a teraz coraz mądrzej dokonuje zakupów.

Cała rozmowa poniżej.


Izabela Janachowska z synem w sesji

Izabela Janachowska z synem w sesji

Izabela Janachowska z synkiem

Izabela Janachowska z synkiem

Izabela Janachowska z synkiem na wakacjach w Dubaju

Izabela Janachowska z synkiem na wakacjach w Dubaju

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×