Exclusive"Jestem gotowa na więcej". Co Izabela Janachowska planuje na kolejne lata macierzyństwa? [WIDEO]

"Jestem gotowa na więcej". Co Izabela Janachowska planuje na kolejne lata macierzyństwa? [WIDEO]

Izabela Janachowska
Izabela Janachowska

17.07.2023 16:40

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Izabela Janachowska zyskała sławę jako tancerka. Kiedy występowała w Tańcu z Gwiazdami, zwróciła na siebie uwagę Krzysztofa Jabłońskiego i zawróciła mu w głowie. Na szczęście zakochała się w nim z wzajemnością. Para pobrała się w 2014 roku. Wychowują wspólnie synka, Chrisa.

Cztery lata macierzyństwa Izabeli Janachowskiej

Synek Izabeli Janachowskiej skończył 4 lata.  Swoje święto obchodził podczas wspaniałej wycieczki luksusowym statkiem wycieczkowym. To była niezwykła wyprawa rodzinna. Spytaliśmy jego mamę, Izabelę Janachowską, jak wspomina ostatnie cztery lata. Co się zmieniło w jej życiu i na co chciałaby się przygotować?

Pełne zmian. Bardzo zaskakujące. Przepełnione niesamowitą miłością i bardzo dynamiczne. Więc jestem ciekawa jak będzie dalej i jestem gotowa na więcej atrakcji z Chrisem - odparła gwiazda.

To prawda. Małe dzieci szybko rosną, uczą się świata i wszystkiego chcą doświadczyć. Tym samym wystawiają swoich rodziców na ogromną próbę. Takim malcom trzeba okazać morze cierpliwości poza morzem miłości. Jesteśmy ciekawi razem z Izabelą, jak dalej będzie wyglądało życie Chrisa.

Izabela Janachowska o wartościach, jakie chce przekazać synowi

Każdy z rodziców, który świadomie wychowuje dzieci, chciałby im przekazać wartości, które są mu bliskie i które uważa za bardzo ważne. Jakie idee stara się przekazać Izabela Janachowska swojemu synkowi? Jak chciałaby wychowywać swoje dziecko?

Chciałabym, aby wyrósł na chłopaka, który będzie bardzo odważny, pewny siebie. Pełen marzeń, gotowy do ich realizacji. Mam takie poczucie, że jako rodzice pokazujemy mu, że w życiu ważna jest praca, wyznaczanie celu i dążenie do niego.

To bardzo ważne wartości i dość uniwersalne. Odwaga i gotowość do spełniania marzeń są dziś bardzo istotne tak jak szacunek do pracy. Trzymamy kciuki za jak najpiękniejsze wspólne lata Izabeli Janachowskiej, Krzysztofa Jabłońskiego i ich synka.

Jesteście fanami tej rodziny?

Izabela Janachowska pokazała kąpiel synka
Izabela Janachowska pokazała kąpiel synka
Izabela Janachowska z synkiem
Izabela Janachowska z synkiem
Izabela Janachowska z synkiem
Izabela Janachowska z synkiem
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także