Hanna Żudziewicz miała wypadek, a pogotowie odmówiło jej pomocy! Powiedziała nam, co usłyszała na infolinii. Do dziś ma problem z poruszaniem się

Hanna Żudziewicz miała wypadek

Hanna Żudziewicz miała wypadek

Hanna Żudziewicz miała wypadek, a pogotowie odmówiło jej pomocy! O wszystkim opowiedziała przed kamerami Jastrząb Post. Skutki bolesnego upadku odczuwa dotąd. 

Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke zdobyli sławę dzięki programowi Taniec z gwiazdami, gdzie w tajniki tańca wprowadzali kolejne polskie sławy. W marcu bieżącego roku Jacek oświadczył się Hani. Wkrótce potem zakochani ogłosili dobrą nowinę: tancerka jest w ciąży. Ich dziecko, córka Róża, przyszła na świat na początku października.

Najpiękniejszy moment w naszym życiu.
Róża Jeschke 6.10.2022
Jesteś najpiękniejszym cudem – napisali dumni rodzice.

Ostatnio Hania przekazała w sieci, że w życiu jej partnera pojawiła się inna dziewczyna.

Kochani, w życiu Jacka pojawiła się inna dziewczyna. Podobno to miłość do końca życia. Nawet się nie ukrywają – powiedziała z grobową miną do kamery.

Rzecz jasna, okazało się, że był to żart – chodziło o małą Różę, z którą mężczyzna zapozował do uroczego wideo.

Reporterka Jastrząb Post miała ostatnio szansę porozmawiać z zakochanymi i usłyszała od nich przerażającą historię.

Hanna Żudziewicz miała wypadek

Hania zdradziła jej, że kilka dni temu boleśnie spadła ze schodów.

Stać mogę, ale z siedzeniem jest gorzej, bo 5 dni temu miałam mały wypadek. Spadłam ze schodów, bo mamy dwupoziomowe mieszkanie. Malutka była na dole, zapłakała, no i kość ogonowa bardzo mnie boli.

Jacek dodał:

Hania trzymała mleko, sama się potłukła, ale butelka wytrzymała.

Świeżo upieczona matka zadzwoniła po pogotowie, jednak dyspozytor odmówił wysłania karetki, tłumacząc, że z bolącą kością ogonową nic nie da się zrobić. Hania jak najszybciej udała się więc do fizjoterapeuty.

Od razu zadzwoniłam na pogotowie, bo to naprawdę bolało, ale pogotowie powiedziało, że nie przyjedzie bo z kością ogonową nie da się za dużo zrobić, więc jak mam ochotę mogę iść do lekarza i po prostu to sprawdzić. Byłam u fizjoterapeuty, ale po prostu wszystko musi się zagoić.

Takie sytuacje mogą się zakończyć naprawdę tragicznie, przez co Hanna może mówić o sporym szczęściu.

Trzymamy kciuki za szybki powrót do pełni sił!


Hanna Żudziewicz, Jacek Jeschke - Gala Influencer's Top 2022

Hanna Żudziewicz, Jacek Jeschke - Gala Influencer's Top 2022

Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke w nowym mieszkaniu

Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke w nowym mieszkaniu

Żudziewicz i Jeschke wybrali imię dla córeczki

Żudziewicz i Jeschke wybrali imię dla córeczki

Komentarze

 • Domino pisze:

  Nie ma się czym chwalić,że upadając ważniejsza była butelka niż własne zdrowie. Butelkę można kupić nową. Niestety większość upadających bardziej dba np. o swoje zakupy niż kości. Kompletna głupota.

 • Gość pisze:

  Karetkę się wzywa do zagrożenia życia a nie do bolącej kości ogonowej.Przez takich co sami mogą udać się na SOR umierają ludzi na zawał i inne nagle wypadki bo karetki zajęte.

 • Gośćccc pisze:

  Mnie dyspozytorka ze 112 ochrzaniła. Zostałam napadnięta przez ukraińca we wrześniu. Zgłosiłam to na 112 chciałam zgłosić sprawę na policję opowiedziałam dyspozytorce całe zdarzenie, w odpowiedzi dyspozytorka podniesionym głosem zaczęła mnie pouczać ze to są biedni ludzie i że ja ta kobietę musiałam napewno sprowokować do tego. Proszę mi powiedzieć czym, czy tym że siedziałam naprzeciw tej małpy w autobusie? Pracuje jestem zarejestrowana w tym kraju odprowadzam składki podatki wszystko w tym kraju, nie chodzę na zwolnienia choć doktor Skrzycka z Lidermed za każdym razem mi je proponuję. I nie mogę otrzymac pomocy gdy jej potrzebuje po tym jak zostałam napadnięta przez ukraińca. Oni otrzymują w Polsce wszystko za darmo my za to płacimy a jak widać gdy jest zgłoszenie na Policję bądź by przyjechała karetka służby mają Polaków w d.pie

 • Gość pisze:

  Jak inni człowiek jest cźęścią ekosystemu dopóki kulka porusza się po stole jak pójdzie po obiad to kulka spadnie na łeb pustych myślicieli w szpitalach kolejki na 1rok a na prywatnie na 1h biznes jest biznes nawet w kakale cała filózofia i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×