Szukaj

Ewa Chodakowska wyczyściła swój grafik! Czy wreszcie dopadło ją zmęczenie? “Dawno nie miałam…” [WIDEO]

Ewa Chodakowska

Jak Ewa Chodakowska poradziła sobie z natłokiem pracy?

Ewa Chodakowska jest jedną z najbardziej zajętych gwiazd w polskim show-biznesie. Ma własną markę, prowadzi treningi, często wyjeżdża – na dodatek została jurorką w show Dance, Dance, Dance. Jak poradziła sobie z natłokiem pracy by się nie wypalić? Wyjawiła wszystko przed kamerą Jastrząb Post.

Ewa Chodakowska motywuje i inspiruje miliony Polek do tego, aby pokochały zdrowy styl życia i sport. Ona sama działa aktywnie już od wielu lat, a jej kariera z roku na rok nabiera rozpędu. Już od marca będziemy mogli ją podziwiać w całkiem nowej roli. Ewa zostanie jurorką w programie Dance, Dance, Dance. Jak się okazało, Ewa postanowiła zrobić porządek z natłokiem obowiązków, zwolnić i zrezygnować z niektórych projektów:

Właściwie to dawno nie miałam tak dużo energii jak w tym okresie. Trochę zwolniłam tempa odnośnie kilku projektów, które robię, które są stałe. – wyznała

W rozmowie z reporterką Jastrząb Post, Ewa zdradziła czego zrezygnowała?

Poodcinałam troszkę wyjazdów, poodcinałam troszeczkę projektów takich, gdzie niejednokrotnie w trakcie tygodnia zmieniam miejsce zamieszkania więc zaczynam życie na nowo. W tym roku jestem częściej na miejscu, częściej w Warszawie. Więc mam dużo więcej czasu i dla siebie i dla social mediów i na takie fajne projekty jak Dance, Dance, Dance.

Całość rozmowy w materiale wideo.

Ewa Chodakowska w wystrzałowych kozakach chwali się nogami. Zestawiła je z seksowną mini i zadała szyku przed studiem „Pytania na Śniadanie”

Ewa Chodakowska chyba minęła się z powołaniem! Powinna być wokalistką! [WIDEO]

Ewa Chodakowska w bikini szaleje w śniegu jak na rajskiej plaży! Rozgrzała okolicę do czerwoności!

 


Anna Lewandowska vs Ewa Chodakowska. Która lepsza?

×