Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
Gwiazdy na otwarciu butiku Sugarfree we Wrocławiu: Marcelina Zawadzka, Natalia Siwiec, Paulina Sykut, Edyta Herbuś
Gwiazdy na otwarciu butiku Sugarfree we Wrocławiu: Marcelina Zawadzka, Natalia Siwiec, Paulina Sykut, Edyta Herbuś

Gwiazdy na otwarciu butiku Sugarfree we Wrocławiu: Marcelina Zawadzka, Natalia Siwiec,...

Gwiazdy na otwarciu butiku Sugarfree we Wrocławiu: Marcelina...

Wielki skandal z udziałem Julii Wieniawy i Antka Królikowskiego! Tak ich poniosło, że interweniowała ochrona!
Wielki skandal z udziałem Julii Wieniawy i Antka Królikowskiego! Tak ich poniosło, że interweniowała ochrona!

Wielki skandal z udziałem Julii Wieniawy i Antka Królikowskiego! Tak ich...

Wielki skandal z udziałem Julii Wieniawy i Antka...

Oto zarobki Rafała Trzaskowskiego. Tyle dostanie jako nowy prezydent Warszawy
Oto zarobki Rafała Trzaskowskiego. Tyle dostanie jako nowy prezydent Warszawy

Oto zarobki Rafała Trzaskowskiego. Tyle dostanie jako nowy prezydent Warszawy

Oto zarobki Rafała Trzaskowskiego. Tyle dostanie jako nowy...

Dziś wtorek, 23.10.2018

Natasza Urbańska o Eurowizji: „Najbardziej przeżyłam Szpaka. To było genialne!” [WIDEO]
Natasza Urbańska o Polakach na Eurowizji

W 2018 roku minęło 10 lat od chwili w której Natasza Urbańska z piosenką Blow Over startowała w polskich preselekcjach do Eurowizji. Przegrała wówczas tylko z Isis Gee, która w głosowaniu jury i telewidzów wypadła najlepiej.

Natasza nie przejęła się jednak porażką sprzed dekady i nie żywi urazy do konkursu – w przeciwieństwie do Iwony Węgrowskiej, która „nie ogląda go, aby się nie denerwować”. Urbańska wciąż kibicuje naszym reprezentantom i docenia walory konkursu. Najbardziej zachwycił ją Michał Szpak, którego występ oglądała na rosyjskim kanale:

Z każdym rokiem to fajniej wygląda. Najbardziej przeżyłam Szpaka, dwa lata temu. Pamiętam, że wtedy byłam w Rosji i szukałam na kanałach, żeby zobaczyć jak mu poszło. Tak mi się spodobało, że on głosami widzów, podskoczył na trzecią pozycję, to było genialne. Troszkę Eurowizja to jest polityka. Jak byśmy nie zaśpiewali, jak byśmy nie walczyli to nie mamy szans. I to widać było bardzo klarownie dwa lata temu. A chłopak ma taką charyzmę, taki głos, to jest taka osobowość. Tak więc trzymałam za niego kciuki i fajnie, że głosami widzów poszedł i zajął trzecie miejsce i dobrze – wyznała Natasza w rozmowie z naszą reporterką.

Czy w tym roku Natasza oglądała krajowe preselekcje?

Nie oglądałam, bo mam dużo pracy. Po prostu nie emocjonują mnie chyba takie konkursy, ja nie mam na to wpływu za bardzo.

A co sądzi na temat utworu Gromee’ego Light Me Up, który będzie nas reprezentował w Lizbonie?

Słyszałam ten utwór, taki radiowy bardziej niż telewizyjny, chociaż teraz ciężko powiedzieć co jest eurowizyjne, bo patrząc na to, co wygrało w zeszłym roku, to ciężko powiedzieć. Myślę, że tu głównie rządzi polityka niestety, ale to fajna zabawa.

Zgadzacie się ze zdaniem Nataszy? Cała rozmowa poniżej:

Występ Nataszy w preselekcjach na Eurowizję w 2008 roku:

To oni byli o krok od Eurowizji! Oto najwięksi przegrani polskich preselekcji: Margaret, Natasza Urbańska, Ania Wyszkoni…

Ale jaja! Reprezentantka rywali na Eurowizję nagrała identyczną piosenkę co Margaret! Jest afera! [WIDEO]

Eurowizja 2018: Bukmacherzy już ocenili szanse Polski na zwycięstwo. Przygotujcie się na szokMoją ulubioną polską piosenką na Eurowizji jest…

Komentarzy: 8


Gość | 21 marca 2018, 18:22

do goscia z 18.03 to ze trzyma kciuki za martę wcisnął mu dziennikarz, który nie wie ze rolą robiącego wywiad jest zadawnie pytań a nie odpowiadanie za drugą osobę, michał mógł jedynie trzymać kciuki aby stres ją nie zjadł i wykonanie poszło na miare jej możliwośći, a nie dlatego żeby wygrała, bo taką piosenkę jak ona zaprezentowała to wstyd wyslać na eurowizję, Michał sam kiedyś powiedział bardzo dyplomatycznie że piosenka Marty jest dla młodego słuchacza, a ja teraz powiem konkretnie chodzi o to ze piosenka marty jest dla dzieci nawet widac to po wyświetleniach i komentarzach pod klipem, większość dzieci jest tam na poziomie wczesnej podstawówki


Gość | 18 marca 2018, 09:59

Gromee i Lukas myślę że się dopiero rozkręcają – te koncerty które robią są na dobry poziomie. Widać pozytywną , prawdziwą energię. Nie bez przyczyny Michał trzymał za nich kciuki i Martę. Będzie bardzo dobrze ! Jestem pewna i będzie kolejny hit z Polski.


Ważka, | 16 marca 2018, 11:31

Cudowny Michał, cudowne „Color of your life”… To są emocje nie do powtórzenia. Ale wierzę, że Michał kiedyś jeszcze raz wystąpi. Sam mówił, że Eurowizja to była przygoda jego życia, może będzie chciał jeszcze raz to powtórzyć?


Kris | 16 marca 2018, 00:51

Michał był wtedy genialny ,magiczny głos na żywo to było coś naprawdę,cieszę się że wtedy tyle ludzi poszło za nim i było takie wsparcje.Ja go obsewwuję do dzis mam jedną płytę i to z autografem czekam na następną.Zyczę mu kariery wielkiej oby jego talent nie został zmarnowany jak Edyty.Nieszczescie jego polega na tym że urodził się w Polsce gdzie na scenie jest pełno przeciętniaków przekonanych o swoim niebotycznych zdolnosciach.Oby nie skonczył jak Willas,tego mu życzę.


Ola | 15 marca 2018, 21:48

Takich emocji jak podczas występu Michała Szpaka nie przeżyję chyba już nigdy. Oglądałam z wypiekami na twarzy, to był genialny występ. Emocje rzeczywiście sięgały zenitu. Fajnie,że pani Natasza dostrzega to również, tym bardziej, że jest z branży i zna się na rzeczy. Michał SZPAK, zwłaszcza od preselekcji tak zapadł w moją pamięć, że śledzę po dziś dzień jego karierę i bardzo mu kibicuję. Cudowny chłopak, wspaniała osobowość, bez wątpienia ubarwia naszą scenę muzyczną.


@Gość | 15 marca 2018, 21:23

Podobnie przeżywałam występ Michała Zaśpiewał tak pięknie pięknie się prezentował Wielkie emocje wzbudził Po raz pierwszy byłam dumna z naszego reprezentanta


Gość | 15 marca 2018, 19:53

Michał Szpak najlepszy. „Color Of Your Life” znam na pamięć. Cudowna piosenka i genialne wykonanie Michała.


Gość | 15 marca 2018, 19:09

Najlepsza piosenka jaką Polska miała na Eurowizji to Color Of Your Life Michała Szpaka!!!!


Dodaj komentarz
×