Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
Mamy to! Pierwsze wspólne zdjęcia Martyny Wojciechowskiej i Przemysława Kossakowskiego! Przepiękna para już się nie ukrywa!
Mamy to! Pierwsze wspólne zdjęcia Martyny Wojciechowskiej i Przemysława Kossakowskiego! Przepiękna para już się nie ukrywa!

Mamy to! Pierwsze wspólne zdjęcia Martyny Wojciechowskiej i Przemysława Kossakowskiego! Przepiękna...

Mamy to! Pierwsze wspólne zdjęcia Martyny Wojciechowskiej i...

To nie jest żart. Agnieszka Chylińska zrobiła sobie wielki tatuaż na głowie! Nie da się go nie zauważyć
To nie jest żart. Agnieszka Chylińska zrobiła sobie wielki tatuaż na głowie! Nie da się go nie zauważyć

To nie jest żart. Agnieszka Chylińska zrobiła sobie wielki tatuaż na...

To nie jest żart. Agnieszka Chylińska zrobiła sobie...

Wszyscy patrzyli tylko na Meghan. Na ślubie kuzynki Harry’ego to księżna Sussex była w centrum uwagi! To zasługa jej obłędnej kreacji
Wszyscy patrzyli tylko na Meghan. Na ślubie kuzynki Harry’ego to księżna Sussex była w centrum uwagi! To zasługa jej obłędnej kreacji

Wszyscy patrzyli tylko na Meghan. Na ślubie kuzynki Harry’ego to księżna...

Wszyscy patrzyli tylko na Meghan. Na ślubie kuzynki...

Dziś poniedziałek, 18.06.2018

Miażdżąca opinia Iwony Węgrowskiej na temat piosenki Gromee’ego na Eurowizję 2018: „Nie jest dobrze” [WIDEO]

Iwona Węgrowska, Eurowizja 2018, Gromee


Iwona Węgrowska o polskiej piosence na Eurowizję 2018

Już 8 maja w Portugalii rozpocznie się konkurs Eurowizji 2018, który swój wielki finał będzie miał cztery dni później. Wiemy już, że Polskę będą reprezentować Gromee i Lukas Meijer z piosenką Light me up, która zbiera raczej pozytywne opinie wśród internautów. Choć wielu twierdzi, że w tym roku Polacy powinni zająć jedno z wyższych miejsc, to nie brakuje też mniej entuzjastycznych opinii. Zdaniem Iwony Węgrowskiej, która co prawda jeszcze nie słyszała piosenki, wybór publiczności nie był najlepszy:

Ja tylko słyszałam z opinii ludzi, że nie jest dobrze. (…) Bardzo dużo słyszałam opinii, że w tym roku poziom jest bardzo niski. Ale tak jak mówię, nie słuchałam – wyznała z rozbrajającą szczerością Iwona.

Według Iwony polskie gwiazdy nie chcą brać udziału w Eurowizji ze względu na wysoko zawieszoną przez Edytę Górniak poprzeczkę:

Tak wszyscy są zrażeni do tego konkursu, że gwiazdy nie chcą startować. Nie wiem, czy się boją, czy po prostu wiedzą, jakiego typu to jest festiwal i jakie niesie ze sobą konsekwencję. I ciężko rzeczywiście się przebić, ciężko też przebić się Polakom. Jedyną osobą, której się udało była Edyta Górniak z piosenką To nie ja byłam Ewą, to był wielki sukces, który ciężko powtórzyć. Myślę, że to chyba jest główny powód, dlaczego ludzie nie chcą brać w tym udziału – stwierdziła.

Dlaczego Węgrowska nie oglądała preselekcji w tym roku?

Mnie tak wkurza już ten konkurs, że aby się nie denerwować nie chciałam słuchać piosenek. Natomiast opinia ludzi do mnie dotarła. Może mamy jakieś szanse, a może i nie. Ponieważ to jest konkurs, w którym trzeba pokazywać głos przede wszystkim. Oczywiście, w szybkich piosenkach jak najbardziej można, ale nie ma to jak ballada. Ballada to jest ballada i tam rzeczywiście trzeba potrafić śpiewać. Bo to nie jest proste – skwitowała z żalem.

Podzielacie brak entuzjazmu Iwony?

Iwona Węgrowska na Eurowizji

Iwona Węgrowska trzykrotnie brała udział w preselekcjach na Eurowizję. W 2005 roku z zespołem Abra! o włos a reprezentowałaby Polskę w Kijowie, a w 2010 roku z utworem Uwięziona zajęła 3 miejsce w głosowaniu publiczności. W ubiegłym roku wokalistka zgłosiła swoją propozycję Alone, z którą nie zakwalifikowała się do finału.

Saszan oceniła szanse Gromee’ego na Eurowizji 2018 i swój udział w preselekcjach: „Miałam na to dwa spojrzenia” [WIDEO]

Z OSTATNIEJ CHWILI: Margaret stoczyła ostrą walkę w szwedzkich preselekcjach! Czy wygrała? Jakie noty uzyskała od Polaków?

Beata Kozidrak o Eurowizji: „Nie robi na mnie wrażenia”. Jak ocenia szanse Polaków w tym roku? [WIDEO]

Czy Iwona Węgrowska powinna jechać na Eurowizję?Komentarzy: 6


Gość | 14 marca 2018, 19:42

kto to jest?


Ania | 13 marca 2018, 19:30

Ale przecież Iwonka równa swoje możliwości głosowe z możliwościami Górniak – „tylko ja i Edyta…” tak mówi ????nie słyszała, ale piosenka zła, bo tak jej mówili. ..szkoda słów. ..


Gośćinne | 13 marca 2018, 15:48

Margaret , Gromee – Europa ,Świat i tego się trzymamy. …Zresztą pan Marek Sierocki tak powiedział. Już nie mogę się doczekać Eurowizji 2018!


Gość | 13 marca 2018, 13:56

Lol, sama rok temu chciała wziąć udział z beznadziejna piosenka. Oczywiscie sie nie dostała i juz jest zrażona. Poziom konkursu pcha sie w gore, a ona mowi ze każdy juz ma tego dość. Oj chyba tylko ona, dziękujemy Iwonka


Gość | 13 marca 2018, 13:23

Pani Wegorewska to już zrozumiała że Eurowizja bezpowrotnie odjechała i teraz jest nie dobra , be . Ale w duecie z Dorotą R. szanse mają jak najbardziej , do kotleta w Pucku na wakacjach zaśpiewać.


Michaelric | 13 marca 2018, 05:27

Dodaj komentarz
×