Szukaj

Edyta Górniak zaśpiewała „Dziwny jest ten świat”. Wypełniona po brzegi Royal Albert Hall zamarła z wrażenia [WIDEO]

Edyta Górniak Dziwny jest ten świat w Royal Albert Hall

Edyta Górniak Dziwny jest ten świat w Royal Albert Hall

Edyta Górniak zaśpiewała w Royal Albert Hall

Edyta Górniak zaśpiewała w Royal Albert Hall z okazji 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Niezwykła gala, podczas której uczczono Polaków, nasz kraj i nasze zwycięstwo odbyła się 11 listopada na najsłynniejszej scenie w Wielkiej Brytanii. Górniak została zaproszona jako gość specjalny do uczestniczenia w tym wyjątkowym wydarzeniu i nic dziwnego – jej głos jest słynny nawet poza granicami Polski.

Edyta przygotowywała się do tego występu przez długie tygodnie. Trudno się dziwić, bo na widowni poza politykami, specjalnymi gośćmi i fanami zasiadali przede wszystkim członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej.

W towarzystwie ogromnego chóru i orkiestry, Górniak zaśpiewała między innymi wielki hit Czesława NiemenaDziwny jest ten świat. Jej niesamowity głos idealnie wpasował się w otoczenie i przetoczył przez salę jak dzwon, sprawiając, że widownia oniemiała z zachwytu. Na scenie Górniak wystąpiła w szytej na specjalne zamówienie sukni marki Jaśmin. Na jej niesamowicie efektownej krwistoczerwonej kreacji wyszyto ręcznie złotego polskiego orła.

Makijaż utrzymała we flagowym stylu – podkreśliła oczy i rozświetliła kości policzkowe, a włosy zaczesała gładko. Trzeba przyznać, że w otoczeniu pełnej orkiestry, na ogromnej scenie, z widownią wpatrzoną w nią jak w obrazek, wyglądała nieziemsko. Po występie zebrała też gromkie brawa od wypełnionej po brzegi publiczności. W sumie oklaskiwało ją ponad 5 tysięcy widzów.

Zobaczcie sami!

Nie tylko Edyta Górniak wystąpi przed rodziną królewską! Oto pełna list gwiazd, które zaśpiewają w słynnej Royal Albert Hall

Edyta Górniak szuka zapomnienia w pracy. Intensywny grafik pomoże jej uporać się z tragedią?

Edyta Górniak straciła ciążę. Wstrząsające wyznanie gwiazdy w urodzinowym wywiadzie: „To jest bardzo trudne” [WIDEO]


Edyta Górniak w Royal Albert Hall w Londynie

Edyta Górniak w Royal Albert Hall w Londynie

Edyta Górniak w Royal Albert Hall w Londynie

Edyta Górniak w Royal Albert Hall w Londynie

Edyta Górniak w Royal Albert Hall

Edyta Górniak w Royal Albert Hall

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×