Edyta Górniak tylko nam zdradziła, czy jest w związku z Tomaszem Mazurkiewiczem! Na ten komentarz czekaliśmy pół roku! [WIDEO]

Edyta Górniak i Tomasz Mazurkiewicz. Czy są parą?

Edyta Górniak i Tomasz Mazurkiewicz. Czy są parą?

Czy Edyta Górniak i Tomasz Mazurkiewicz są parą? Gwiazda wreszcie skomentowała relację jaka łączy ją z byłym piłkarzem. Artystka w rozmowie z naszą reporterką zdementowała plotki o rzekomym związku.

Edyta Górniak nie ma szczęścia do partnerów. Gwiazda w swoim życiu była przynajmniej w kilku poważnych związkach, które sprawiały wrażenie stabilnych i takich na zawsze. Czas jednak prędzej czy później weryfikował relacje diwy, które rozpadały się niczym domek z kart. Z czego to wynika? O tym artystka opowiedziała w rozmowie z naszą reporterką:

Ja się staram być bardziej ostrożna, bardziej niż kiedykolwiek dotąd. Zrozumiałam, że muszę absolutnie chronić siebie, że życie w Polsce u boku mężczyzny nie ma prawa mi się udać. Bo albo ktoś będzie bardzo bał się mojego życia publicznego, ja to absolutnie rozumiem, bo ja dorastałam w świetle reflektorów i ciekawości ludzi i krytyki, więc dla mnie to jest taka zupełnie naturalna część mojego życia, natomiast ktoś, kto się boi krytyki, nie lubi, po prostu nie potrafi się w tym odnaleźć, to ja absolutnie szanuję. To jest taki podział. Albo są to mężczyźni, którzy boją się tego świata, albo są to mężczyźni, których ten świat bardzo intryguje i bardzo chcieliby się w tym świecie pokazać. A jeśli byłyby to osoby zupełnie neutralne, to ja się tak łatwo już nie otworzę.

Ostatnio pojawiły się spekulacje na temat silnego uczucia jakie ma łączyć Edytę Górniak z przystojnym Tomaszem Mazurkiewiczem. Czy piosenkarka i sportowiec są w związku? Gwiazda przed naszą kamerą rozwiała wszystkie wątpliwości w tym temacie:

My się z Tomkiem bardzo lubimy. Mamy w sobie przyjaciół, może nawet na całe życie. Nasze dzieci się bardzo lubią, poznałam rodziców Tomka, wspaniali ludzie. Ugościli nas w czasie świąt i wspólnie te święta spędziliśmy, bardzo rodzinnie. Mam bardzo duże wsparcia, takiej fajnej, męskiej przyjaźni. Natomiast ja nie jestem jeszcze gotowa na relację. Dla mnie to rozstanie pół roku temu jest jeszcze za rogiem. Byłoby to nienaturalne dla mnie otworzyć tak od razu serce no nową osobę.

Edyta dodała, że na razie nie trafiła na nikogo, kto skradłby jej serce. Zaznaczyła, że nie jest jeszcze gotowa na nowy związek:

Nie wiem kiedy to nastąpi, natomiast na pewno nie jestem gotowa. To że media tak zinterpretowały moje trzymanie mężczyzny pod rękę, bo nie za rękę, i to, że podaliśmy sobie ręce za plecami Alana… Ja tego nie komentowałam i nie buntowałam się, bo uznałam, że ta interpretacja wynika z życzliwości mediów. Że tak bardzo ludzie chcieliby, żeby mi się wreszcie udało. Zebym miała to męskie ramie przy sobie. Nie mam tego ramienia w takim sensie jak media o tym napisały, natomiast mam wspaniałego przyjaciela przy sobie. Dziękuje za taką życzliwość mediów, to jest fajne, że jestem postrzegana bardziej ludzko niż kiedyś. To jest fajne.

Cała rozmowa poniżej:

Zobacz: Edyta Górniak ścięła włosy. Wygląda niemal jak na początku kariery!

Zobacz: Edyta Górniak ze swoim ukochanym potrafi zrobić cuda! Wystarczyło, że pokazała krótki gorący filmik [WIDEO]

Zobacz: Edyta Górniak lekko rozczochrana i bez grama makijażu w Nowym Jorku! Nawet w dresie wygląda jak światowa gwiazda! 


Edyta Górniak, Tomasz Mazurkiewicz, Allan Krupa

Edyta Górniak, Tomasz Mazurkiewicz, Allan Krupa

Edyta Górniak i Tomasz Mazurkiewicz wracają do hotelu

Edyta Górniak i Tomasz Mazurkiewicz wracają do hotelu

Tomasz Mazurkiewicz i Edyta Górniak

Tomasz Mazurkiewicz i Edyta Górniak

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×