Szukaj

Oburzona Dominika Gwit grzmi w wywiadzie: „Nie promuję otyłości”. To, co powiedziała później, nieźle daje do myślenia! [WIDEO]

Dominika Gwit o promowaniu otyłości

Dominika Gwit o promowaniu otyłości

Dominika Gwit o promowaniu otyłości

Dominika Gwit to bez wątpienia jedna z najbarwniejszych postaci w polskim show-biznesie. Choć jej udział w Tańcu z Gwiazdami wiązał się z nieprzyjemnymi komentarzami i krytyką ze strony internautów, gwiazda robiła swoje i cieszyła się każdą minutą w programie. Jako aktorka jest niezwykle lubiana, a na Instagramie obserwuje ją coraz więcej osób. Dominika przeszła jakiś czas temu wielką metamorfozę, później wróciła jednak do poprzedniej wagi. Użytkownicy social mediów oskarżyli ją o promowanie otyłości. Co ona na to?

W rozmowie z Agnieszką Jastrzębską Dominika ostro skomentowała te doniesienia:

Mam czelność nie być szczupła. Całe życie jestem otyła i na tę otyłość choruję. Raz schudłam 25, przytyłam. Schudłam 50, przytyłam. To nie jest takie proste – jak człowiek choruje na otyłość, całe życie musi być na diecie, musi trenować. Ja nie mam na to siły i mówię o tym otwarcie. Nie promuję otyłości, ja po prostu żyję, jestem szczęśliwa, mam do tego prawo.

Okazuje się, że nie chodzi jej jedynie o samoakceptację, ale również o szerzenie tej myśli wśród innych dziewczyn o obfitych kształtach:

Chcę pokazać i powiedzieć wszystkim, że nie ważne jaki macie rozmiar. Wy macie prawo do wolności i godności. Ja się czuję piękną, mądrą, silną kobietą, która kocha i jest kochana. Macie prawo pięknie wyglądać, macie prawo osiągać sukces. Ostatnio dziewczyna powiedziała mi: „Domi, dobrze, że jesteś, bo pokazujesz, że duże dziewczyny mogą osiągnąć sukces”. Tak, mogą, bo mają do tego prawo. Bo mają prawo, żeby żyć i się uśmiechać, bo każdy człowiek ma do tego prawo i ja o tym mówię.

Jak wyjawiła, zrobiła z tego swoją osobistą misję:

Każda kobieta ma inną historię. Jedna tyje, bo urodziła trójkę dzieci, druga tyje, bo bierze sterydy, trzecia tyje, bo bierze jakieś inne rzeczy. Ja się nie pytam, bo każda z nich ma prawo, żeby pięknie wyglądać, żeby cudnie się ubierać w fajnych sklepach, niedrogo. Ja mam misję, żeby dziewczynom powiedzieć, że są piękne, mądre, silne i żeby zdobywały świat. Żeby miały siłę na to, żeby podnieść głowę i powiedzieć: „I co z tego jak wyglądam? Jestem mądra, piękna i silna i będę zdobywać świat”. I tego wam wszystkim życzę

Myślicie, że uda jej się dopiąć swego?

Dominika Gwit cierpi na poważną chorobę! W ostrym wpisie odniosła się do swojej nadwagi

Ślubu nie będzie? Dominika Gwit przerywa milczenie i ujawnia powody nagłych zmian

Dominika Gwit wreszcie wybrała sobie wystrzałową suknię ślubną! To istne cudo! Będzie prawdziwy szał!


Dominika Gwit – impreza na rzecz Fundacji Rycerzy i Księżniczek

Dominika Gwit – impreza na rzecz Fundacji Rycerzy i Księżniczek

Dominika Gwit - prezentacja kolekcji butów na sezon jesień/zima

Dominika Gwit - prezentacja kolekcji butów na sezon jesień/zima

Mecz Polska - Dania. Dominika Gwit kibicuje Polsce

Mecz Polska - Dania. Dominika Gwit kibicuje Polsce

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×