Dominika Gwit podsumowała pierwszy rok swojego małżeństwa. Kiedy planuje zajść w ciążę? [WIDEO]

Dominika Gwit, ślub i ciąża

Dominika Gwit podsumowała pierwszy rok małżeństwa. Gwiazda nie ukrywa swojej radości. Jak czuje się w roli żony i kiedy planuje powiększyć rodzinę?

Dominika Gwit dokładnie rok temu powiedziała sakramentalne „tak”. Gwiazda Galerianek, a obecnie jedna z najbardziej skutecznych osób pracujących w branży pr,  poślubiła swojego wieloletniego partnera, Wojciecha Dunaszewskiego. Para stworzyła jeden z najpiękniejszych duetów małżeńskich w show-biznesie.

Zobacz: Dominika Gwit w wymarzonej sesji z mężem. Tak pięknie nie wyglądali nawet na ślubie

Dominika i jej mąż udzielili już całej serii wywiadów na temat swojego związku. W rozmowie z naszą reporterką aktorka podsumowała pierwszy rok małżeństwa. W roli żony odnalazła się bez problemu:

To był bardzo intensywny, pełen miłości rok i życzę nam żebyśmy do końca życia żyli tak szczęśliwie, w takim zaufaniu i szczerości, i radości, i miłości, jak w tym roku. Także mam nadzieję, trzymajcie za nas kciuki i życzcie nam szczęścia. Bardzo dobrze czuję się w roli żony. Już się do tego przyzwyczaiłam, aczkolwiek cały czas, jak mówię „mężu”, to mam jakiś taki dreszczyk.

Coraz częściej Dominika pytana jest o macierzyństwo. Mimo że aktorka na co dzień bardzo intensywnie pracuje, to jak sama zapewnia, na pewno znalazłaby czas na bycie mamą, dlatego ma nadzieję, że niebawem się to stanie:

Znalazłabym czas na macierzyństwo. Jak zostanę matką, to będę dawać temu dziecku tyle, ile mogę najwięcej. Każda kolejna rola wyzwala we mnie nowe pokłady energii, także zobaczymy. Jak będzie tak będzie.

Cała rozmowa poniżej.

Zobacz: Dominika Gwit zdradziła wielki małżeński sekret! Niebawem jej rodzina powiększy się o słodkiego maluszka!


Dominika Gwit -pierwsza rocznica ślubu - Instagram

Dominika Gwit -pierwsza rocznica ślubu - Instagram

Dominika Gwit -pierwsza rocznica ślubu - Instagram

Dominika Gwit -pierwsza rocznica ślubu - Instagram

Dominika Gwit ujawnia kolejne materiały ze swojego ślubu

Dominika Gwit ujawnia kolejne materiały ze swojego ślubu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×