Szukaj

Jessica Mercedes i Wujaszek Liestyle stanęli za barem w Caffe Torino! Przygotowali genialne drinki Martini [WIDEO]

Jessica Mercedes Caffe Torino

Jessica Mercedes Caffe Torino

Gdzie imprezują polskie gwiazdy?

W sobotę w obleganym Caffe Torino odbyła się impreza pod znakiem MARTINI. Weekendowy wieczór upłynął pod znakiem drinków, które przygotowywali Jessica Mercedes i Wujaszek Liestyle. Wśród zaproszonych gości pojawił się m.in bloger Lukebook, który w rozmowie z reporterką Jastrząb Post zdradził gdzie i w jaki sposób imprezuje:

A propo tego imprezowania, to muszę się przyznać, że dzisiaj przyjechała do mnie moja siostra, bo ona w poniedziałek ma urodziny, więc gdzie indziej mógłbym ją zabrać, jak nie do Caffe Torino na Martini. Imprezowanie w tygodniu różni się od tego w weekendy, bo ja w tygodniu imprezuje zawodowo, bo przygotowuje na mojego bloga relacje z tych wszystkich na swojego bloga.

Co o imprezowaniu w weekendy sądzi Wujaszek Liestyle?

Imprezowanie weekendowe pozwala sobie na dużo więcej ruchu, ja też pozwalam sobie na inne outfity, np. bardzo lubię imprezować w fartuchu, mam wtedy dodatkowe kieszenie. Klasyka zawsze jest w łaskach. Moda zatacza koło, pewne historie powtarzają się w pewnym cyklu sinusoidainym, ale sztuka imprezowania jest sztuką imprezowania, nie strój jest najważniejszy, a dobry humor, pojemna wątroba i zdrowy żołądek.

Jessica Mercedes, która w sobotni wieczór stanęła za barem zdradziła swojego ulubionego drinka, a także wyznała, że dla niej w imprezowaniu najważniejsza jest wygoda, więc jej zdaniem strój ma znaczenie:

Ja dzisiaj serwuje Negroni Sbagliato, którego wzmacniam taką kwasowością bergamotki. Styl imprezowania i ubioru bardzo się zmienił. Myślę, że Polki, Polacy zupełnie zmieniają swój styl. Jesteśmy bardziej otwarci na różne trendy, nie boimy się pokazywać siebie przez swój ubiór, tak jak ja dzisiaj, jestem w neonowym golfie, wydaje mi się, że to jest na porządku dziennym w Polsce i to jest super. Ja zazwyczaj wychodzę na imprezy w weekend, ale aperitivo może się odbywać codziennie. Ja wolę szaleć w weekend, aniżeli w tygodniu, ale zazwyczaj moje stylizacje imprezowe charakteryzują się tym, że stawiam na bardzo wygodne rozwiązania. Z jednej strony ekstrawaganckie, z drugiej strony bardzo wygodne.

Relacja z wydarzenia poniżej:

Gwiazdy wytypowały swoje ulubione jesienne smaki. Jak drinki, to tylko Martini! Jakie? [WIDEO]

Gwiazdy wyznały, jakie cechy powinna mieć osoba stylowa. Jedno jest pewne – musi pić MARTINI 🙂 [WIDEO]

Pyszne drinki Martini i moda? Gwiazdy wiedzą co dobre! Na pokazie Thecadess bawiły się znakomicie! [WIDEO]


Lukebook i Karolina Motylewska – Domówka z Martini u Lary Gessler w domu w Łomiankach

Lukebook i Karolina Motylewska – Domówka z Martini u Lary Gessler w domu w Łomiankach

Jessica Mercedes – pokaz Roberta Kupisza LATINA (2018)

Jessica Mercedes – pokaz Roberta Kupisza LATINA (2018)

Jessica Mercedes – Paprocki&Brzozowski – The Paradise Club (2018)

Jessica Mercedes – Paprocki&Brzozowski – The Paradise Club (2018)

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×