Big Brother: Zapomnijcie o Madzi i Olegu. Mamy nową parę. Tylko u nas namiętne nagranie prosto z podłogi [WIDEO]

Big Brother namiętne sceny

Big Brother namiętne sceny

W programie Big Brother szykują się bardzo namiętne sceny, z udziałem Ewy i Kamila. Całej sytuacji będzie przyglądać się Natalia. Jak zareaguje? Zobacz nagranie wideo. 

Ewa Kępys w programie Big Brother pojawiła się dwa tygodnie temu. Od momentu, w którym zamieszkała w domu Wielkiego Brata, udało jej się namieszać w życiu mieszkańców. Nowa uczestniczka bardzo szybko zbliżyła się do Kamila Lemieszewskiego. 

Wydawało się, że między nimi zaiskrzyło już od pierwszego spotkania. Kamil i Ewa zaczęli spędzać razem prawie każdą wolną chwilę.

Zobacz: Edyta Górniak o Halloween u Paris Hilton i szałowym przebraniu Allanka! Madzia z” Big Brothera” byłaby zachwycona! [WIDEO]

Big Brother: Między Ewą, a Kamilem nadal iskrzy. Co na to Natalia?

Nie minęło długo, a Ewa zainteresowała się Natalią. Ta jednak postawiła warunek i przyznała, że nie bawi się w trójkąty. Kępys wybrała relację z dziewczyną, wcześniej wyznając wszystko Kamilowi. Kiedy wydawało się, że panie będą ze sobą szczęśliwe, nastąpił kolejny zwrot akcji.

Zobacz: Madzia z „Big Brothera” pokazała brzuch, a fani podpytują ją o ciążę. Będzie dzidziuś?

W domu Wielkiego Brata odbywała się impreza. W pewnym momencie Kamil zniknął spośród bawiących się osób. Ewa bardzo to przeżyła. Kiedy mężczyzna wrócił, bardzo się z tego ucieszyła. Spędziła większość wieczoru w jego objęciach.

 

w jego objęciach. Para, w pewnym momencie, namiętnie się pocałowała.

Chociaż wiele osób liczyło na happy end, Kępys postanowiła wszystko wyznać Natalii. Na dodatek ucięła relację z Kamilem. Czy to jednak koniec szansy na to, że stworzą związek?

Widać, że między uczestnikami nadal iskrzy. Wykorzystując jedno z ostatnich zadań Wielkiego Brata, mężczyzna chciał się zbliżyć do Ewy. Cała sytuacja odbywała się na oczach Natalii, która nie była z tego zadowolona. Zresztą zobaczcie sami:

 

Co z tego wyniknie? Ewa wybierze Natalię czy podda się urokowi Kamila? O tym widzowie programu będą mogli się przekonać już o 20:00 na antenie TVN 7.

Zobacz: Madzia z „Big Brothera” ma nową fryzurę. Zmiana niby niewielka, ale jest efekt WOW! 

 

 

 


Kamil i Ewa wykonują zadanie

Kamil i Ewa wykonują zadanie

Kamil i Ewa wykonują zadanie na oczach Natalii

Kamil i Ewa wykonują zadanie na oczach Natalii

Kamil i Ewa wykonują zadanie na oczach Natalii

Kamil i Ewa wykonują zadanie na oczach Natalii

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×