Szukaj

Baron ocenił Margaret w roli trenerki „The Voice of Poland”! Tak mógł powiedzieć tylko on [WIDEO]

Baron, Margaret

Baron, Margaret

Baron o Margaret w The Voice of Poland. Czy sprawdziła się w roli trenera nowej edycji? Jak ocenia obecny skład? Zobacz, co powiedział naszej reporterce.

Margaret tej jesieni dołączyła do grona trenerów The Voice of Poland. Wokalistka, która wydała już trzy solowe płyty, osiągnęła sukces za granicą, dwukrotnie wystąpiła w szwedzkich preselekcjach na Eurowizję i zgromadziła imponującą kolekcję nagród, właśnie jest na finiszu wyborów najlepszego głosu w Polsce.

Baron zachwyca się Margaret. Czym go ujęła?

W finałowym starciu o prestiżową statuetkę, nagrodę pieniężną i kontrakt z wytwórnią płytową zmierzą się ze sobą m.in. podopieczni Margaret oraz Barona i Tomsona. Połowa trenerskiego duetu oceniła swoją rywalkę, a prywatnie koleżankę z pracy.

Zobacz: Wielkie zmiany zasad w „The Voice of Poland”. Pierwsza taka sytuacja w historii show!

Baron w rozmowie z naszą reporterką nie szczędził komplementów pod adresem uroczej Margaret. Po takich słowach piosenkarka z pewnością zarumieni się na swojej dziewczęcej buzi. W końcu rzadko słyszy się tyle serdeczności nie tylko od kolegi z branży, ale też od jednego z najprzystojniejszych mężczyzn w kraju:

Margaret jest przefajną osobą prywatnie. Wnosi zajebistą pogodę ducha i taką rozpiętą atmosferę, jeśli chodzi o nasz panel trenerski. Bardzo się lubimy prywatnie i myślę, że w pozycji trenera sprawdza się bardzo dobrze – wyznał Baron dla Jastrząb Post.

Baron, Szpak, Margaret

Baron, Szpak, Margaret

Były chłopak Julii Wieniawy jest zachwycony tym, kto obecnie zasiada wśród trenerów The Voice of Poland. Uważa, że obecnie jest członkiem najlepszego składu w historii show:

Pokuszę się o opinię, że jest to najbardziej znany panel trenerski, najbardziej zgrany i współodczuwający się. To jest kwestia tego, że jesteśmy wszyscy z jednego pokolenia, więc czujemy się w swoim sosie bardzo naturalnie i mam nadzieję, że to widać.

Ciekawe, co na to byłe gwiazdy Voice’a?

Zobacz: Takiej petardy w „The Voice” jeszcze nie było! Trenerzy zerwali się z miejsc jak porażeni! Wieczorem w TVP będzie gorąco [WIDEO]


All-ONS_1063815953-MArgaret_Szpak_Baron_Tomson_Bednarek

04-09-2019 Warszawa Konferencja The Voice of Poland fot. P.Kibitlewski fot. P.Kibitlewski/ONS

Margaret w The Voice of Poland

Margaret w The Voice of Poland

Trenerzy The Voice of Poland 10

Trenerzy The Voice of Poland 10

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×