Szukaj

Mucha odsłania tajniki diety. Początki były trudne, ale teraz jest nią zachwycona. „Zaczęło mi się to podobać”

Anna Mucha

Anna Mucha

Anna Mucha tuż po kwarantannie wróciła na plan filmu Kogel-Mogel 4. Niestety kilka tygodni spędzonych w domu dało jej się we znaki. Aktorka znowu musiała przejść na dietę.

Kwarantanna w Polsce trwała przez kilka tygodni. Zamknięcie w czterech ścianach niezbyt dobrze wpłynęło nie tylko na samopoczucie wielu osób, ale także na ich wagę. Polacy w tym czasie nie tylko odkryli w sobie miłość do gotowania, ale także do podjadania. Nie ma się czemu dziwić, ponieważ brak aktywności sprzyjał błogiemu lenistwu w domowych pieleszach.

Anna Mucha o dodatkowych kilogramach

Anna Mucha również należy do tych osób, które podczas przymusowego urlopu zasmakowały w kuchennych specjałach. Gwiazda od wielu lat zachwyca nie tylko swoją urodą, ale także sylwetką. Niestety po tych kilku tygodniach waga zaczęła pokazywać trochę więcej. Czas izolacji zdecydowanie przysłużył się temu, że jej figura stała się nieco pełniejsza. Wracając na plan filmu Kogel-Mogel 4 postanowiła zadbać o formę. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post zdradziła, jak wyglądała jej dieta podczas kwarantanny.

Anna Mucha o swojej figurze i dodatkowych kilogramach.

Ja byłam na cudownej diecie w czasie COVID-19. To była dieta pt. jeść, jeść, pójść do kuchni żeby coś wziąć i usiąść, wrócić z powrotem na kanapę. To jest taki trójkąt bermudzki po którym się poruszałam. Kuchnia, pokój, ewentualnie jakieś intymne przestrzenie.

Okazuje się, że wracając na plan, Anna musiała ponownie przejść na dietę:

COVID-19 w tym sensie dał mi w kość, że się obudowałam i chodziło o to, abym dała też przestrzeń życiową i w kadrze dla swoich kolegów i koleżanek. Żebym nie przykuwała uwagi swoją wagą. W związku z tym musiałam szybko przejść na dietę, żeby się zdyscyplinować. I nawet zaczęło mi się to podobać. Więc zobaczymy, co dalej.

Naszym zdaniem Ania w każdym rozmiarze wygląda oszałamiająco!


Anna Mucha w spocie frekwencyjnymAnna Mucha wybory prezydenckie 2020

Anna Mucha wybory prezydenckie 2020

Anna Mucha z grzywką bawi się z dziećmi podczas kwarantanny

Anna Mucha z grzywką bawi się z dziećmi podczas kwarantanny

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×