Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
Mamy to! Pierwsze wspólne zdjęcia Martyny Wojciechowskiej i Przemysława Kossakowskiego! Przepiękna para już się nie ukrywa!
Mamy to! Pierwsze wspólne zdjęcia Martyny Wojciechowskiej i Przemysława Kossakowskiego! Przepiękna para już się nie ukrywa!

Mamy to! Pierwsze wspólne zdjęcia Martyny Wojciechowskiej i Przemysława Kossakowskiego! Przepiękna...

Mamy to! Pierwsze wspólne zdjęcia Martyny Wojciechowskiej i...

To nie jest żart. Agnieszka Chylińska zrobiła sobie wielki tatuaż na głowie! Nie da się go nie zauważyć
To nie jest żart. Agnieszka Chylińska zrobiła sobie wielki tatuaż na głowie! Nie da się go nie zauważyć

To nie jest żart. Agnieszka Chylińska zrobiła sobie wielki tatuaż na...

To nie jest żart. Agnieszka Chylińska zrobiła sobie...

Wszyscy patrzyli tylko na Meghan. Na ślubie kuzynki Harry’ego to księżna Sussex była w centrum uwagi! To zasługa jej obłędnej kreacji
Wszyscy patrzyli tylko na Meghan. Na ślubie kuzynki Harry’ego to księżna Sussex była w centrum uwagi! To zasługa jej obłędnej kreacji

Wszyscy patrzyli tylko na Meghan. Na ślubie kuzynki Harry’ego to księżna...

Wszyscy patrzyli tylko na Meghan. Na ślubie kuzynki...

Dziś poniedziałek, 18.06.2018

Anna Lewandowska jakiej nie znacie! Na treningu bezlitosna, a prywatnie? Gwiazdy wyjawiły wszystkie jej sekrety! [WIDEO]Gwiazdy zdradzają czego nie wiemy o Annie Lewandowskiej

O Annie Lewandowskiej można powiedzieć naprawdę wiele. Trenerka, specjalistka od żywienia, ukochana Roberta Lewandowskiego, mama, blogerka – publika zna ją w wielu wydaniach, głównie z social mediów, na których jest niezwykle aktywna. Często odpowiada na komentarze, nagrywa zabawne filmiki, chwali się piękną rodziną i motywuje fanki do wysiłku, do dbania o własne ciało i samopoczucie. Do wszystkiego doszła zupełnie sama, nie trudno więc stwierdzić, że jest niezwykle zdeterminowaną osobą. Ale jaka jest prywatnie?

Anna strzeże swojego domowego ogniska i niechętnie wypowiada się w wywiadach na ten temat. Na szczęście są jeszcze inne gwiazdy nie mają takich oporów i z radością wyjawiły jaka w rzeczywistości jest boska Anna Lewandowska!

Paulina Krupińska wypowiada się o niej w samych superlatywach:

Poznałyśmy się kiedy byłam z Robertem u Kuby Wojewódzkiego, bodajże 5 lat temu. Kiedy mama została mamą, kiedy była w ciąży, napisała do mnie parę wiadomości i jakoś się do siebie zbliżyłyśmy. Oprócz tej całej otoczki, jest fajną, normalną dziewczyną – sama z siebie się do ciebie odzywa, bezinteresownie, a w show-biznesie takich ludzi można policzyć na palcach jednej ręki.

W bardzo podobny sposób opowiada o niej Zosia Ślotała, która często jeździ na obozy treningowe Anny:

Nie raz byłam na obozie u Ani i nie raz miała szansę mnie porządnie skatować na treningu. Wszystko zaczęło się od balu TVN-u, gdzie Kamil wylicytował wyjazd na obóz. Zaczęłam dwa miesiące wcześniej trochę ćwiczyć i złapałam bakcyla, zarówno na ćwiczenia jak i na zdrowe odżywianie i myślę, że taką jaką Anię widzicie, ona taka jest. Jest ciepłą, szalenie rodzinną osobą. Jest szczera i lojalna i to są wartości, które ja bardzo szanuję i które dla mnie są bardzo ważne. Ania jest dla każdego sama. Osiągając tyle i posiadając tyle, nadal jest tą samą Anią, która zaczynała od karate.

Agnieszka Woźniak-Starak, która w ostatnich miesiącach chwali się obłędną sylwetką, jest pod wrażeniem jej osiągnięć:

Poznałyśmy się z Anią na Balu TVN-u, później na obozie trochę bliżej. Miałam okazję zobaczyć jaką Ania jest kobietą i to było bardzo miłe odkrycie. Nie rozczarowała mnie, jest fajną babką, pełną energii, która wkłada całe serce w to co robi i bardzo mi tym zaimponowała.

A Kuba Wesołowski? Jego wypowiedź, choć zabawna, również nie pozostawia pola do złudzeń. Anna Lewandowska nie zatrzymuje się nawet na chwilę!

Byłem na jakiejś imprezie, chyba czyjeś urodziny i pojawiła się tam Anna. Pamiętam, że dziwnie się na mnie patrzyła – później się okazało, że cały czas jadłem coś słodkiego i zastanawiałem się „O co chodzi z tą dziewczyną”? A później okazała się cudowną, wspaniałą osobą. To niesamowite, ta ilość projektów którymi się zajmuje, z którymi łapie się za bary. Bez diety Anny i to nie ma co żartować, te rzeczy (udział w maratonie – przyp. red) by się nigdy nie wydarzyły. Po 12 i pół godzinie na trasie myślałem o niej bardzo ciepło.

Kto jeszcze zdradził jej sekrety? Przekonajcie się sami!

Anna Lewandowska będzie zaskoczona! Oto co naprawdę myślą o niej jej współpracownicy [WIDEO]

Anna Lewandowska doskonale zna swoją wartość! Zapytaliśmy ją czy zawdzięcza karierę Robertowi i… Miażdżąca riposta! [WIDEO]

Anna Lewandowska nie rozstaje się ze swoją czadową bomberką z sieciówki! Wiemy gdzie i za ile ją kupiła!

Czy Anna Lewandowska ma dobry modowy gust?Komentarzy: 1


Gość | 13 marca 2018, 10:41

Towarzycho wzajemnej adoracji!


Dodaj komentarz
×