Team jest team. Mamy naprawdę zgraną ekipę i cieszę się, że jestem częścią tego teamu. Ania jest cudowną, wspaniałą i rewelacyjną szefową. Wszystkim polecam.
Katrin to także bardzo dobra koleżanka Ani. Postanowiliśmy zapytać ją, co jej zdaniem ma w sobie Ania, że przyciąga do siebie ludzi:
Charyzma przede wszystkim. Na pewno ten Faktor X istnieje. Ania ma taki tryb zadaniowca, jak już podejmuje wyzwanie, to musi być sukces w tym wszystkim.
Życzylibyście sobie takiej szefowej? Cała rozmowa poniżej: