Szukaj

Alicja Szemplińska o planach na święta. Zdradziła na jakie prezenty od rodziny liczy najbardziej

Alicja Szemplińska o planach na święta

Alicja Szemplińska o planach na święta

Alicja Szemplińska o świętach. Reprezentantka Polski na Eurowizji opowiedziała, z kim spędzi Boże Narodzenie i o jakim prezencie marzy najbardziej.

Święta Bożego Narodzenia za pasem. Już za 20 dni miliony Polaków zasiądą do wigilijnego stołu, by celebrować ten szczególny czas. Ze względu na trwającą pandemię koronawirusa rząd wprowadził szereg obostrzeń, które mogą wielu rodzinom utrudnić kontynuację dotychczasowej tradycji. Na szczęście do tego grona nie zalicza się Alicja Szemplińska i jej bliscy.

Alicja Szemplińska o planach na Święta Bożego Narodzenia 2020

Zwyciężczyni 11. edycji The Voice of Poland zdradziła w rozmowie z reporterką Jastrząb Post, że już nie może doczekać się świąt. Boże Narodzenie jest jednym z najbardziej lubianych przez nią okresów w roku. Dla piosenkarki to czas, który spędza z najbliższymi, otoczona świątecznymi ozdobami, choinką i dźwiękami kolęd.

Ja jak co roku moje święta spędzam z najbliższą rodziną, więc cieszę się, że będę miała trochę czasu, żeby z nimi razem je spędzić. Szczerze mówiąc, nie mogę się doczekać świąt. Ja kocham ten klimat, mimo że tegoroczne święta będą inne, to i tak bardzo mocno ich wyczekuję.

Święta to oczywiście prezenty. W tej kwestii dla Alicji to nie rzeczy materialne mają największe znaczenie. O wiele ważniejszy dla niej jest spokój jej bliskich.

Najbardziej cieszy mnie uśmiech na twarzy mojej rodziny i ich radość. To jest dla mnie największym prezentem.

 

Alicja Szemplińska – kariera w 2020 roku

2020 rok był przełomowy dla kariery Alicji Szemplińskiej. Jej singiel Prawie my w ciągu 10 dni od premiery przekroczył próg miliona wyświetleń w serwisie YouTube. W marcu piosenkarka wygrała polskie preselekcje na Eurowizję 2020. Z piosenką Empires miała reprezentować Polskę. Ostatecznie jednak konkurs został odwołany, ale już teraz plotkuje się, że gwiazda będzie miała okazję zaśpiewać podczas ogromnego, międzynarodowego wydarzenia. Podobno to właśnie ona ma jechać na Eurowizję 2021, która odbędzie się w Rotterdamie.

Informacja ta wciąż jest nieoficjalna. Ale trzymajcie kciuki, ja bardzo bym chciała, żeby tak było. Mam nadzieję, że się uda. Pomysłów na piosenki mam mnóstwo. Codziennie milion nowych. Więc z tym problemu nie będzie. Teraz będę czekać na oficjalną decyzję i brać się do pracy, jeśli będzie mi dane – powiedziała reporterce Jastrząb Post.

W mijającym roku Szemplińska wydała aż cztery single. Oprócz wspomnianego Empires jeszcze: Gdzieś, Pusto, Na pamięć. W swojej dyskografii ma także świąteczny utwór Kolęda dla nieobecnych, który powstał we współpracy z Piotrem Walickim. Możecie posłuchać go poniżej.


Alicja Szemplińska na Eurowizji Junior 2020

Alicja Szemplińska na Eurowizji Junior 2020

Alicja Szemplińska - Gwiazdy promują 57. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu

Alicja Szemplińska - Gwiazdy promują 57. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu

Alicja Szemplińska - gwiazdy na próbie do festiwalu w Opolu

Alicja Szemplińska - gwiazdy na próbie do festiwalu w Opolu

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×