Agnieszka Kaczorowska musiała zrezygnować z zagranicznych wakacji. Powodem problemy zdrowotne córki. Co jej dolega?

Agnieszka Kaczorowska

Agnieszka Kaczorowska

Agnieszka Kaczorowska planuje spędzić urlop z całą rodziną. Organizacja wycieczki z dwojgiem dzieci z pewnością nie należy do łatwych, miejsce wypoczynku celebrytki jest więc doskonale przemyślane. Który punkt na mapie wybrała gwiazda serialu Klan na cel swojej wycieczki? 

Agnieszka Kaczorowska rozpoczęła swoją karierę aktorską w wieku zaledwie siedmiu lat. To właśnie wtedy młoda gwiazda dołączyła do obsady serialu Klan, grając postać córki Lubiczów — Bożenki. Rola w telenoweli przyniosła jej dużą popularność jednak to niejedyne, z czego znana jest celebrytka. Drugą miłością Kaczorowskiej jest taniec, a wszechstronnie utalentowana gwiazda może pochwalić się klasą „S” w tańcach latynoamerykańskich, oznaczającą najwyższy poziom międzynarodowy.

Od  7 września 2018 r. tancerka i aktorka jest szczęśliwą żoną Macieja Peli. Ich rodzina w lipcu 2019 roku powiększyła się o córkę, Emilkę. 2 lata później para przywitała na świecie kolejną córkę, której nadali imię Gabriela. Od tej pory gwiazda Klanu spełnia się jako mama, skupiając się głównie na rodzinie, która jak podkreślała wielokrotnie aktorka — jest dla niej najważniejsza.

Agnieszka Kaczorowska planuje rodzinne wakacje. Gdzie się wybiera?

Trwają wakacje, pogoda dopisuje, a wiele gwiazd polskiego show-biznesu zaplanowało już urlop w kraju lub za granicą. Dokąd na wakacje wybiera się Agnieszka Kaczorowska?

Jedziemy nad polskie morze na początku lipca i jestem mega szczęśliwa, bo nad polskim morzem mam najlepsze pomysły. Ten zapach, ten wiatr, ta plaża. Może dlatego, że jak byłam dzieckiem, to całe wakacje spędzałam nad polskim morzem, na kempingu, w przyczepie. Tak wyglądało moje dzieciństwo, dlatego z przyjemnością tam wracam i najlepiej odpoczywam.

Czy planują też wakacje za granicą?

Za granicę jeszcze nie wiem. Może na rocznicę ślubu nam się uda. Na razie Emilka chodzi pół roku do przedszkola, więc wszyscy rodzice wiedzą, że ciągle przynosi jakieś infekcje do domu, dlatego nie chcemy wyjeżdżać za daleko, żeby nie mieć kłopotu, że coś się uaktywnia, a my będziemy chodzić po lekarzach. Na razie polskie morze. Ja też wierzę i moja mama o tym sporo mówi, że jak pojadą nad polskie morze, to od razu będą zdrowe na długo i długo.

Jakie są wasze wakacyjne plany?


Agnieszka Kaczorowska pokazała, jak zajmuje się dwiema córkami na raz

Agnieszka Kaczorowska pokazała, jak zajmuje się dwiema córkami na raz

Agnieszka Kaczorowska karmi córkę i zajmuje się starszą córką

Agnieszka Kaczorowska karmi córkę i zajmuje się starszą córką

Agnieszka Kaczorowska pokazała córkę

Agnieszka Kaczorowska pokazała córkę

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×