ExclusiveAgnieszka Kaczorowska wystąpi w teledysku Boys?

Agnieszka Kaczorowska wystąpi w teledysku Boys?

Agnieszka Kaczorowska wystąpi w teledysku Boys?
Izabela Wodzińska

30.08.2015 15:33, aktual.: 30.08.2015 22:42

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Kolorowa prasa donosiła, że Marcin Miller zaangażował Agnieszkę Kaczorowską do swojego nowego teledysku. Udało nam się zdobyć komentarz samego zainteresowanego. Okazuje się, że nie ma takich planów, by Marcin i Agnieszka wystąpili wspólnie w teledysku do utworu "To dla ciebie jestem"Marcin Miller dla serwisu JastrząbPost zaprzeczył, jakoby Agnieszka Kaczorowska miała z nim wystąpić.

Bożenka z Klanu w teledysku Boys. Taka informacja krąży ostatnio w mediach, ale z prawdą nie ma nic wspólnego. Owszem nagrywam teledysk we wrześniu, w Warszawie, ale Agnieszki tam nie angażuję. Nie wiem skąd te plotki – powiedział nam lider zespołu Boys

Agnieszka Kaczorowska i Marcin Miller poznali się na planie programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" .

Marcin, kiedyś fan seriali podziwiał przemianę Bożenki z Klanu w pociągająca kobietę i jej talent taneczny, ona też mu kibicowała a przy okazji słuchała jego porad w sprawie prawie zakupu nowego auta – powiedział nam nasz informator

Piosenka"To dla ciebie jestem" trafi na solową płytę Marcina Millera. W czasopiśmie "Na żywo" muzyk zdradził pierwsze szczegóły repertuaru, który znajdzie się na krążku. Lider zespołu Boys chce też wydać płytę z duetami, które stworzył w ciągu ostatnich lat. Przygotowuje się także do premiery świątecznego DVD. By materiał zarejestrować na krążku Marcinowi towarzyszy cały czas ekipa filmowa.

Pracowałem nad nią ostatnie pięć lat. To zupełnie inny materiał: gitary, perkusista z Budki Suflera, chóry, popowe ballady, bo lubię takie klimaty – zdradził Marcin w rozmowie z Na żywo.

Szkoda, że nie stworzy duetu z Agnieszką?

Marcin Miller
Fot.akpa
Marcin Miller Fot.akpa
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także