Agnieszka Kaczorowska martwi się o Joannę Opozdę. „Stan ciąży jest stanem wyjątkowym” [WIDEO]

Agnieszka Kaczorowska o Joannie Opoździe

Agnieszka Kaczorowska o Joannie Opoździe

Joanna Opozda przechodzi przez dramat rodzinny, w wyniku którego trafiła do szpitala. Agnieszka Kaczorowska wypowiedziała się w jej sprawie. 

Joanna Opozda już niebawem powita na świecie swojego pierwszego synka, którego ojcem jest Antek Królikowski. Ostatnie dni okazały się jednak dla aktorki bezlitosne. Wraz z ukochanym wybrała się do domu swojej matki, który zajmowany był przez jej ojca – Dariusza. Mimo interwencji policji nie udało im się wejść do środka. Ostatecznie doszło do strzelaniny, o czym za pośrednictwem Instagrama poinformował Antoni:

Emocje jeszcze do końca nie opadły po tym, co się wczoraj wydarzyło. Zaraz pokaże wam tutaj, jak byłem świadkiem, brałem udział w zdarzeniu, w którym padł strzał z pistoletu. Ten strzał przebił ścianę i przeleciał nad głową szwagierki, mojej siostry. Strzelał mój teść, Dariusz O. z Buska-Zdroju – mówił na Instagramie.

Sprawa nabrała niewyobrażalnego tempa. Niestety to odbiło się na zdrowiu ciężarnej Joanny, która z silnymi bólami i skurczami trafiła do szpitala. Aktorka postanowiła wydać oświadczenie, w którym bezpośrednio zwróciła się do swojego ojca:

Daj nam wszystkim żyć! Ty również żyj, jak chcesz. Bądź zdrowy i szczęśliwy. Zastanów się, co robisz? Zastanów się, czy to normalne, że strzelałeś do swojej córki i kobiety, z którą przeżyłeś 35 lat swojego życia? Nie opowiadaj już kłamstw. Już dosyć.

Joanna Kaczorowska o sytuacji rodzinnej Joanny Opozdy

Na temat sytuacji Joanny Opozdy postanowiła wypowiedzieć się Agnieszka Kaczorowska. Aktorka w rozmowie z reporterką Jastrząb Post przekazała jej słowa wsparcia:

Ja nie chcę nić mówić na ten temat. Po prostu przesyłam moc energii i dobra Joasi, gdyż stan ciąży jest stanem wyjątkowym. Naprawdę nie wiem, ale wydaje mi się, że kobiety w ciąży powinny być w takiej bańce i ich nie powinny dotykać złe rzeczy, które dzieją się na świecie, już nie mówiąc o tym, co dzieje się w bliskiej rodzinie.

Jak na to wszystko reaguje Małgorzata Ostrowska, z którą Agnieszka gra w Klanie?

Nie widziałyśmy się teraz jakiś czas. Nie mamy wszystkich scen razem, więc nie rozmawiałyśmy na ten temat – ukróciła Kaczorowska.

Trzymamy kciuki za Joanne.


Joanna Opozda - sylwester 2021

Joanna Opozda - sylwester 2021

Joanna Opozda i Antoni Królikowski na Gali Marki Roku

Joanna Opozda i Antoni Królikowski na Gali Marki Roku

Joanna Opozda i Antek Królikowski - ślub

Joanna Opozda i Antek Królikowski - ślub fot. AKPA

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×