ExclusiveAgnieszka Kaczorowska zainwestowała w nowy biznes. "Wyczyściliśmy konto" [WIDEO]

Agnieszka Kaczorowska zainwestowała w nowy biznes. "Wyczyściliśmy konto" [WIDEO]

Agnieszka Kaczorowska z mężem
Agnieszka Kaczorowska z mężem
23.11.2023 17:23

Agnieszka Kaczorowska dała się poznać w młodym wieku jako aktorka, ale to taniec jest jej największą pasją i z nim związała karierę. Agnieszka otwiera nowy biznes z mężem. Na czym będzie polegał?

Agnieszka Kaczorowska zainwestowała oszczędności

Tancerka przekazała naszej reporterce, Karolinie Motylewskiej, że od kilku lat oszczędzała pieniądze i zastanawiała się, w co mogłaby zainwestować.

To są wszystko nasze oszczędności. Nam z tyłu głowy od jakiegoś czasu chodziła jakaś inwestycja – coś udało nam się zaoszczędzić i myśleliśmy o tym, czy zainwestować np. w ziemię. Opcji było kilka i zadaliśmy sobie jedno podstawowe pytanie „Ale co jest takie nasze?” „Co miałoby spełnić nasze marzenie?” „W czym mamy największe zasoby, talenty i w czym mamy największe doświadczenie?”, „Co to jest?” No jasne, że taniec i to u obojga z nas, tylko każdy w innym stylu. Z tyłu głowy mieliśmy ten pomysł na platformę i wprowadzenie nowego produktu na rynek Polski, ponieważ jeszcze do tej pory nie można było subskrybować tańca, a teraz już można.

Jak doszli do tego pomysłu, że ma być to platforma taneczna? Czy Agnieszka Kaczorowska miała taki plan już od dawna, czy wpadła na ten pomysł nagle?

Co ciekawe - dostaliśmy w ogóle domenę „studiotańca.pl” w prezencie ślubnym i od tych pięciu lat my wiedzieliśmy, że chcemy coś podobnego zrobić, tylko nie mieliśmy zarysowanych szczegółów. W tym roku już poczuliśmy, że mamy pieniądze na inwestycję, dziewczynki są trochę starsze, więc łatwo to ogarnąć czasowo i jak nie teraz to kiedy? To był taki zew i dobra robimy na 100% i z konkretnym deadlinem.

Kosztowny biznes Agnieszki Kaczorowskiej

Jak dużo pieniędzy pochłonęła ta inwestycja? Czy były to duże pieniądze?

Duże, nie sądziłam, że będą aż tak duże, zakładaliśmy, że będzie to mniejsza inwestycja. A dalej będzie ona kontynuowana. Ponieważ „studiotańca.pl” w całej idei nie jest czymś gotowym i zakończonym, tylko czymś co będzie trwało. Czyli subskrybując naszą platformę, ma się dostęp do wszystkich materiałów na stronie. My co miesiąc będziemy dokładać nowe materiały, nowe style taneczne, nowe poziomy. Więc jeżeli zaczniesz tańczyć jakiś konkretny styl tańca, to będziesz mogła go kontynuować na kolejnych poziomach. Tych pomysłów na rozwój platformy mamy bardzo dużo, dlatego to nie jest skończona inwestycja, tylko to jest inwestycja, w którą już włożyliśmy i będziemy inwestować dalej. I wierzymy, że po jakimś czasie nam się to zwróci i rzeczywiście będzie taką firmą, która zacznie przynosić dochody.

Czyli koszt to bardziej trzypokojowe mieszkanie w centrum czy bardziej poza Warszawą? Czy Agnieszka Kaczorowska zdradziła kwotę, którą wyłożyła na start?

Raczej poza Warszawą, natomiast wyczyściliśmy konto. Mamy motywację, żeby na nim się coś pojawiło. Bo tak naprawdę poza misją i poza tym, że robimy to, co kochamy i mamy dużo frajdy... Ale jednocześnie jest to bardzo wszystko stresujące i to, że chcesz, żeby ta inwestycja ci się zwróciła, też jest dodatkową motywacją.

Trzymamy kciuki!

Agnieszka Kaczorowska
Agnieszka Kaczorowska
Agnieszka Kaczorowska
Agnieszka Kaczorowska
Agnieszka Kaczorowska (fot. KAPIF)
Agnieszka Kaczorowska (fot. KAPIF)
Agnieszka Kaczorowska reaguje na krytykę jej figury (fot. InstaStories)
Agnieszka Kaczorowska reaguje na krytykę jej figury (fot. InstaStories)
Agnieszka Kaczorowska w obiektywie męża
Agnieszka Kaczorowska w obiektywie męża
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także