ExclusiveAgnieszka Kaczorowska o momentach załamania. "Mamy różne zjazdy". Mocne wyznanie gwiazdy [WIDEO]

Agnieszka Kaczorowska o momentach załamania. "Mamy różne zjazdy". Mocne wyznanie gwiazdy [WIDEO]

Agnieszka Kaczorowska
Agnieszka Kaczorowska

17.10.2023 09:16

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Agnieszka Kaczorowska jest nie tylko żoną i mamą dwóch uroczych córeczek. Ciężko pracuje jako aktorka, tancerka i choreografka, a dodatkowo stara się zająć couchingiem i byciem influencerką. Jak to wszystko godzi?

Agnieszka Kaczorowska godzi karierę z macierzyństwem

Gwiazda wyznała, że ciągły rozwój jest wpisany w jej życie. Dzięki temu może opracować strategie na różne sytuacje. Wtedy zachowuje harmonię między rodziną i karierą.

To są moje sposoby, moje strategie i to też wszystko zależy od czasu, bo my się wszyscy ciągle zmieniamy. Ja sprzed kilku lat jestem inna, niż jestem teraz. Każdy z nas się rozwija i jesteśmy na różnych etapach rozwoju, dlatego teraz dla mnie ta harmonia pomiędzy życiem zawodowym a prywatnym jest super ważna.

Czy Agnieszka Kaczorowska ma swoje sposoby na radzenie sobie w sytuacji, gdy musi wybierać między intensywnym projektem a dziećmi?

Mimo tego, że wypracowałam sobie już pewne strategie, to teraz kiedy pracujemy nad swoim projektem i bardzo się w to angażujemy, to czuję lekki niedosyt tego życia rodzinnego. Natomiast ja wiem i to jest moja świadoma decyzja - że to jest tymczasowe. Że my teraz potrzebujemy bardzo dużo czasu poświecić na ten projekt, na prace i to są intensywne miesiące. Potem wrócimy do tego, co już sobie wypracowaliśmy. Wiedząc, że to jest projekt i to jest chwilowe, jest mi łatwiej i mam w sobie więcej spokoju, bo gdybym cały czas miała pracować na takich obrotach i nie miałabym tyle przestrzeni dla dziewczynek, ile chciałabym mieć, to byłoby trudno. Dlatego ważny jest wybór. Trzeba sobie zadać pytanie, czy tak, jak jest teraz, jest ok, czy trzeba coś zmienić.

Trzeba przyznać, że jest to bardzo rozsądne podejście.

Momenty załamania Agnieszki Kaczorowskiej

Wielokrotnie i takie chwile też do mnie wracają, bo wszyscy jesteśmy tylko ludźmi, nie jesteśmy maszynami, nie jesteśmy robotami i mimo tego, że ja mam przepracowane pewne rzeczy, to są momenty, kiedy mamy różne zjazdy.

Agnieszka Kaczorowska przyznaje, że jest to zupełnie normalne i trzeba wówczas przemyśleć, co dzieje się w życiu.

To znaczy, że wszystko w naszym życiu jest ok, że to nie jest zachwiane w żadną stronę i wtedy trzeba się zatrzymać, chociaż to może brzmieć banalnie, bo dopóki się nie zatrzymamy, nie usiądziemy, nie pobędziemy ze sobą i własnym sercem, naszymi pragnieniami, potrzebami i tęsknotami, to nie dowiemy się, co możemy zmienić w naszej codzienności, żeby po prostu było dobrze.

Macie jakieś patenty na swoje dobre samopoczucie?

Agnieszka Kaczorowska
Agnieszka Kaczorowska
Agnieszka Kaczorowska ubiera się przed kamerą
Agnieszka Kaczorowska ubiera się przed kamerą
Agnieszka Kaczorowska popłakała się podczas wywiadu
Agnieszka Kaczorowska popłakała się podczas wywiadu
Agnieszka Kaczorowska
Agnieszka Kaczorowska
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także