Wirtualna Polska

10 lutego: Szczęście tkwi w radości osiągnięć! Porada numerolog TEANO i horoskop urodzeniowy

10 lutego: Szczęście tkwi w radości osiągnięć! Porada numerolog TEANO i horoskop urodzeniowy

10 lutego horoskop urodzeniowy

10 LUTEGO – NUMEROLOGICZNA 4!

Szczęście nie jest jedynie posiadaniem pieniędzy; ono tkwi w radości osiągnięć, w dreszczyku emocji, który towarzyszy twórczemu wysiłkowi – Franklin D. Roosevelt

  • Warto dziś  umówić się na ważne spotkania i rozmowy!
  • Wszystko, co wymaga  starannego planowania zakończy się dziś sukcesem, warto więc z tego skorzystać.
  • Uporządkuj rozliczenia  i rachunki. W finansach unikaj ryzyka.
  • Niestety dziś będziesz musiał zrezygnować z przyjemności i rozrywek. Praca i obowiązki to domena czwórki… ale jutro sobota!
Wirtualna Polska

GWIAZDY URODZONE 10 LUTEGO

  • Renata Przemyk (1966) – polska wokalistka
  • Robert Leszczyński (1967) – polski dziennikarz. gitarzysta (zm. 2015)
  • Andrzej Smolik (1970) – polski muzyk, kompozytor
  • Natasha Saint-Pier (1981) – kanadyjska piosenkarka
  • Poli Genova (1987) – bułgarska wokalistka, gwiazda Eurowizji 2011 i 2016
  • Chloë Moretz (1997) – amerykańska aktorka

HOROSKOP NA 10 LUTEGO

Kto urodził się dnia 10 lutego lubi swymi myślami wybiegać w daleką przyszłość.

Wirtualna Polska

Urodziny dzisiejsze obdarzają człowieka dużymi zdolnościami, jakie jednak tylko bardzo mało ludzi – w obecnym stadium rozwoju ludzkości – potrafi całkowicie rozwinąć i wyrazić w życiu.

Wirtualna Polska

Jest to przedstawiciel postępu, nowych idei i poglądów, najnowszych kierunków sztuki zarówno jak i filozofii społecznej. Umysł jego zagłębia się w sprawy ducha i stara się przeniknąć treść bytu, a jednocześnie pragnie zaszczepić innym ludziom te ideały, jakie zaczerpnął z własnych przeżyć.

Kocha przyrodę, pragnie pojąć i zrozumieć jej życie. Poszukuje wszędzie prawdy, życzliwie odnosi się do wszelkich tendencyj humanistycznych. Należy jednak zastrzec, że nie zawsze dąży do wyrażenia w czynie i przejawiania w życiu osiągniętej wiedzy teoretycznej.

Psychicznie urodziny te wskazują na wierność, prawość, szczerość, dobroć i lojalność. Pełen ekspansji, utalentowany, uprzejmy dla wszystkich – tak urodzony człowiek ma licznych przyjaciół, nierzadko poza granicami kraju. Rady dawane przez takiego posiadają wielka wartość. Nieraz zdobywa szacunek ogólny i uznanie publiczne.

Czego się strzec winien. Aby sam sobie nie zaszkodził przez swe czyny zbyt pospieszne lub gwałtowne, albo też podróże niepotrzebne i rujnujące. Czekają go również nieporozumienia we współdziałaniu z innymi.

Wadą tych urodzin jest pewna apatia moralna, jaka taki człowiek może okazywać, o ile nie jest odpowiednio rozwinięty umysłowo. Lubi odpoczywać i nierzadko nie posiada dostatecznej przedsiębiorczości do skutecznego przeciwstawiania się walkom życiowym.

Tam gdzie inni okazują wielką aktywność – on denerwuje się bezskutecznie i nie potrafi opanować swego otoczenia, odkładając ważniejsze decyzje lub zwlekając. Gdy jednak już sobie wszystko uświadomił i opanował całkowicie myślowo sytuację w takich wypadkach potrafi przejawiać aktywność jak najdoskonalszą.

Renata Przemyk urodziła się 10 lutego 1966 roku

Renata Przemyk urodziła się 10 lutego 1966 roku

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×