10 lutego: Szczęście tkwi w radości osiągnięć! Porada numerolog TEANO i horoskop urodzeniowy

10 lutego horoskop urodzeniowy

10 lutego horoskop urodzeniowy

10 LUTEGO – NUMEROLOGICZNA 4!

Szczęście nie jest jedynie posiadaniem pieniędzy; ono tkwi w radości osiągnięć, w dreszczyku emocji, który towarzyszy twórczemu wysiłkowi – Franklin D. Roosevelt

  • Warto dziś  umówić się na ważne spotkania i rozmowy!
  • Wszystko, co wymaga  starannego planowania zakończy się dziś sukcesem, warto więc z tego skorzystać.
  • Uporządkuj rozliczenia  i rachunki. W finansach unikaj ryzyka.
  • Niestety dziś będziesz musiał zrezygnować z przyjemności i rozrywek. Praca i obowiązki to domena czwórki… ale jutro sobota!

GWIAZDY URODZONE 10 LUTEGO

  • Renata Przemyk (1966) – polska wokalistka
  • Robert Leszczyński (1967) – polski dziennikarz. gitarzysta (zm. 2015)
  • Andrzej Smolik (1970) – polski muzyk, kompozytor
  • Natasha Saint-Pier (1981) – kanadyjska piosenkarka
  • Poli Genova (1987) – bułgarska wokalistka, gwiazda Eurowizji 2011 i 2016
  • Chloë Moretz (1997) – amerykańska aktorka

HOROSKOP NA 10 LUTEGO

Kto urodził się dnia 10 lutego lubi swymi myślami wybiegać w daleką przyszłość.

Urodziny dzisiejsze obdarzają człowieka dużymi zdolnościami, jakie jednak tylko bardzo mało ludzi – w obecnym stadium rozwoju ludzkości – potrafi całkowicie rozwinąć i wyrazić w życiu.

Jest to przedstawiciel postępu, nowych idei i poglądów, najnowszych kierunków sztuki zarówno jak i filozofii społecznej. Umysł jego zagłębia się w sprawy ducha i stara się przeniknąć treść bytu, a jednocześnie pragnie zaszczepić innym ludziom te ideały, jakie zaczerpnął z własnych przeżyć.

Kocha przyrodę, pragnie pojąć i zrozumieć jej życie. Poszukuje wszędzie prawdy, życzliwie odnosi się do wszelkich tendencyj humanistycznych. Należy jednak zastrzec, że nie zawsze dąży do wyrażenia w czynie i przejawiania w życiu osiągniętej wiedzy teoretycznej.

Psychicznie urodziny te wskazują na wierność, prawość, szczerość, dobroć i lojalność. Pełen ekspansji, utalentowany, uprzejmy dla wszystkich – tak urodzony człowiek ma licznych przyjaciół, nierzadko poza granicami kraju. Rady dawane przez takiego posiadają wielka wartość. Nieraz zdobywa szacunek ogólny i uznanie publiczne.

Czego się strzec winien. Aby sam sobie nie zaszkodził przez swe czyny zbyt pospieszne lub gwałtowne, albo też podróże niepotrzebne i rujnujące. Czekają go również nieporozumienia we współdziałaniu z innymi.

Wadą tych urodzin jest pewna apatia moralna, jaka taki człowiek może okazywać, o ile nie jest odpowiednio rozwinięty umysłowo. Lubi odpoczywać i nierzadko nie posiada dostatecznej przedsiębiorczości do skutecznego przeciwstawiania się walkom życiowym.

Tam gdzie inni okazują wielką aktywność – on denerwuje się bezskutecznie i nie potrafi opanować swego otoczenia, odkładając ważniejsze decyzje lub zwlekając. Gdy jednak już sobie wszystko uświadomił i opanował całkowicie myślowo sytuację w takich wypadkach potrafi przejawiać aktywność jak najdoskonalszą.

Renata Przemyk urodziła się 10 lutego 1966 roku

Renata Przemyk urodziła się 10 lutego 1966 roku


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×