5 lutego: Dzień wielkich osiągnięć! Porada numerolog TEANO i horoskop urodzeniowy

5 lutego horoskop urodzeniowy

5 lutego horoskop urodzeniowy

5 LUTEGO – NUMEROLOGICZNA 8

Jeśli chcesz gdzieś dojść, najlepiej znajdź kogoś, kto już tam doszedł – Robert Kiyosaki

  • Pozytywne nastawienie pomoże zobaczyć najlepsze rozwiązania, ponieważ 8 to silna wibracja powiązana z biznesem i sprawami materialnymi.
  • Możesz dużo osiągnąć dzięki determinacji i nowym pokładom energii, które w sobie odnajdziesz. Jeżeli pracowałeś ciężko nad jakimś projektem, może ci on teraz dostarczyć korzyści, na które liczyłeś.
  • Dobry dzień na inwestycje oraz zaciągnięcie pożyczki, jeżeli tylko spożytkujesz pozyskane w ten sposób pieniądze z myślą o dalszym sukcesie.

GWIAZDY URODZONE 5 LUTEGO

  • Kalina Jędrusik (1930) – polska aktorka piosenkarka (zm. 1991)
  • Marek Barbasiewicz (1945) – polski aktor
  • Charlotte Rampling (1946) – angielska aktorka i modelka
  • Krzysztof Tyniec (1956) – polski aktor
  • Jennifer Jason Leigh (1962) – amerykańska aktorka
  • Cristiano Ronaldo (1985) – portugalski piłkarz
  • Neymar (1992) – brazylijski piłkarz

HOROSKOP NA 5 LUTEGO

Kto urodził się dnia 5 lutego – zachowanie się jego jest uprzejme, a poglądy idealne.

Zawsze jest gorącym zwolennikiem jedności w obronie której występuje. Gdy raz powziął jakąś myśl lub wyrobił sobie jakiś pogląd – nie da się od niego odwieść.

Zachowanie się jego jest uprzejme i spokojne, przez co zyskuje uznanie. Jego pożycie domowe jest dobre – umie być przykładnym mężem i ojcem. Stały jest zarówno w przywiązaniach jak i skłonnościach. Jego doskonałe zdolności umysłowe idą w parze z wytrwałością we wszystkim co czyni. Dzięki temu osiąga doskonałe rezultaty w życiu, chociaż nieraz spóźnione.

Pragnie wywrzeć wpływ na swe otoczenie i zapłodnić umysły innych ludzi w kierunku wyższych dążeń – bardziej idealnych. O swa opinię bardzo się troszczy i wykazuje pewną dumę. Do zawodu jest zazwyczaj przywiązany.

Wadą jego jest to, że nieraz niepotrzebnie dręczy się i martwi. Usposobienie ma bardzo wrażliwe, nieco dysharmonijne – a nieraz staje się kapryśny. Nierzadko też żyje w niepewności, poddany przejściom życiowym.

Dziecko tak urodzone jest dość bojaźliwe i skryte, lubi samotność i więcej polega na sobie samym, aniżeli to dla niego jest dobre. Zbyt wiele bowiem zajmując się sobą – może popaść w niebezpieczeństwo pewnej melancholii, zbytniej refleksyjności lub niezdecydowania.

Jego organizm jest dość mocny, wykazuje jednak pewną predyspozycję do zbyt powolnego krążenia krwi, co manifestuje się w ziębnięciu rąk i nóg. Pod tym względem mogą nastąpić znaczne zmiany na lepsze, gdy będzie używać dużo ruchu na świeżym powietrzu, pośród drzew, pięknych widoków przyrody i w harmonijnym otoczeniu.

Ponieważ jest nieco flegmatyczny – może okazywać również pewną predyspozycję do lenistwa, co u ludzi nierozwiniętych zaznacza się w sposób bardziej wyraźny. Powinien też zwracać swe myśli częściej w kierunku aktywności, zdrowia, ekspansji – co wpłynie dodatnio na jego organizm. Na ogół jest lubiany i ma licznych przyjaciół.

Cristiano Ronaldo w majtkach

Cristiano Ronaldo urodził się 5 lutego 1985 roku


Wojciech Szczęsny chciałby Cristiano Ronaldo w drużynie

Wojciech Szczęsny chciałby Cristiano Ronaldo w drużynie

Cristiano Ronaldo ożeni się z hiszpańską modelką?

Cristiano Ronaldo ożeni się z hiszpańską modelką?

Cristiano Ronaldo w majtkach

Cristiano Ronaldo w majtkach

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×