28 marca: Poszerz swoje horyzonty! Porada numerolog TEANO i horoskop urodzeniowy

28 marca horoskop urodzeniowy

28 marca horoskop urodzeniowy

28 MARCA – NUMEROLOGICZNA 5

Czytanie dobrych książek jest niczym rozmowa z najwspanialszymi ludźmi minionych czasów – Kartezjusz

  • Dzień na nowe inspiracje!
  • Wykorzystaj to na zmianę tego co cie ogranicza.
  • Warto zmienić coś w swoim życiu, Dzisiejsze wibracje pomogą to osiągnąć.
  • Zrób coś inaczej, niż dotychczas i poczuj wolność…
  • Poszerz swoje horyzonty…

ZNANI URODZENI 28 MARCA

  • Grzegorz Wons (1952) – polski aktor
  • Anita Werner (1978) – polska dziennikarka, aktorka
  • Lady Gaga (1986) – amerykańska piosenkarka, autorka

HOROSKOP NA 28 MARCA

Kto urodził się dnia 28 marca – mimo swej dużej intuicji nie dostrzega wad przyjaciół.

Sympatie jego są bardzo żywe, a natura przyjazna. Trudno jest ukryć przed nim cośkolwiek. Bez zamiany jednego słowa od razu wyczyta z twarzy jakąś przykrość uciskającą serce przyjaciela; nieraz nawet może określić powód tej troski i pracować nad usunięciem jej niemiłych przyczyn.

W stosunku do swych przyjaciół jest zaślepiony i zupełnie nie widzi ich błędów. W stosunkach z obcymi jest natomiast niezwykle trafnym obserwatorem i od razu dostrzega ich usterki.

Usposobiony postępowo – szybko przyswaja sobie nowe idee i w każdej dziedzinie pracy: intelektualnej, artystycznej, bądź czysto praktycznej – dąży zawsze do postępu i stosowania najnowszych metod.

Zamiłowanie do walki u jednostek bardziej rozwiniętych przejawia się jako niezwykle przenikliwy intelekt – niebezpieczny szermierz na polu myśli.

Jego przedsiębiorczość, gorliwość i ekspansja wyładowują się w życiu w najrozmaitszych kierunkach – ale zawsze dąży on po liniach kierowania innymi, poddawania ich swej woli, stania na czele.

Możność spojrzenia w oczy przeciwnościom oraz przezwyciężania trudności szczerze go raduje. Wyzywa do walki opozycję – aby jego zdolności miały odpowiednie pole do popisu.

Wady. Nieopanowany, popędliwy, niespokojny, burzliwy – często jest mściwy. Prędko wybucha gniewem i łatwo wywołuje dookoła siebie zamieszanie. Nieraz występuje do walki przeciwko ogólnie przyjętym poglądom i niepokoi swe otoczenie. Ma tendencję do wpadania w niebezpieczne sytuacje, naraża się lekkomyślnie i wskutek tego może nawet stać się ofiarą własnej swej nieostrożności.

Mężczyzna tak urodzony – nie cofa się nigdy przed walką, nie ustępuje z placu i pragnie zwyciężyć za wszelką cenę. Jest to dla niego zawsze ogromnym rozczarowaniem, gdy musi ustąpić przeciwnikowi.

Kobieta – w swym charakterze jest dość podobna do mężczyzny: w przyjaciółkach i osobach sympatycznych dostrzega tylko same rzeczy dobre. Natomiast jej ostry język bardzo skutecznie daje się we znaki osobom niesympatycznym.

Lady GaGa urodziła się 28 marca 1986 roku

Lady GaGa urodziła się 28 marca 1986 roku


Lady Gaga w futurystycznym kostiumie - Grammy 2010

Lady Gaga w futurystycznym kostiumie - Grammy 2010

Lady Gaga - Grammy 2010

Lady Gaga - Grammy 2010

Lady Gaga - Grammy 2017

Lady Gaga - Grammy 2017

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×