8 maja: Na co kierujesz swoją uwagę? Porada numerolog TEANO i horoskop urodzeniowy

8 maja horoskop urodzeniowy

8 maja horoskop urodzeniowy

8 MAJA – NUMEROLOGICZNA 5

Uwaga niesie energię, a energia przemienia. Wszystko na co zwrócisz uwagę umacnia się w Twoim życiu. Wszystko od czego odwrócisz uwagę, będzie więdło, rozpadało się i znikało – Deepak Chopra
  • Pięć sprzyja poszerzaniu horyzontów i wprowadzaniu w życie nowych pomysłów – wykorzystaj to!
  • Warto zmienić coś w swoim życiu, dzisiejsze wibracje pomogą to osiągnąć.
  • Zrób coś inaczej niż dotychczas i poczuj wolność…

ZNANI URODZENI 8 MAJA

  • Dorota Idzi (1966) – polska pięcioboistka, multimedalistka
  • Enrique Iglesias (1975) – hiszpański piosenkarz, aktor

HOROSKOP NA 8 MAJA

Kto urodził się dnia 8 maja – odznacza się wrodzonym poczuciem humoru i jest usposobiony filantropijnie.

Jest to człowiek dość łatwowierny, przyjmujący wszystko bezkrytycznie. Dąży on wprawdzie sam do zrobienia majątku, ale chętnie czymś obdarzy człowieka biednego. Okazuje on dość wszechstronne zainteresowania i sympatie. Jest usposobiony filantropijne i z chęcią popiera jakąś akcję dobroczynną.

Trzeba podkreślić, że na ogół jest usposobiony dość konserwatywnie i mimo całą swą serdeczność i uczuciowość okazuje nieraz upór, zaciętość i nieustępliwość wobec innych poglądów.

Nie opuszcza go poczucie pewności siebie; jest optymistą. Odznacza się pewnym poczuciem humoru i łatwo dostrzega stronę komiczną każdego człowieka.

Wadą jego największą jest niezwykła skłonność do przeciwstawiania się innym. Z najmniejszego powodu gotów do opozycji. Gdy tylko jest podniecony – wówczas żadne względy rozumowe ani moralne dla niego nie istnieją. Perswazje wprowadzają go w jeszcze większą wściekłość. Najlepiej pozostawić go samemu sobie i czekać, póki gniew nie przeminie.

Co mu grozi. Pragnie on okazywać swą wspaniałość innym, rządzić i wywierać swa władzę – i przez to naturalnie, może narazić się na wrogie wystąpienia przeciwko sobie. W sporach jest gniewny, drażliwy, nieustępliwy; – to też powinien się wystrzegać wszczynania kłótni, a zwłaszcza wszelkich walk – grozi mu bowiem zranienie w pojedynku.

Organizm jego jest zdrowy i mocny. Jako choroby najczęściej spotykane mogą mu dolegać kaszel, chrypka, katar lub choroby gardła. Niechaj nie przebiera miary w jedzeniu i piciu – aby nie narazić się na niebezpieczeństwo apopleksji.

Enrique Iglesias stracił czucie w palcu

Enrique Iglesias urodził się 8 maja 1975 roku


Enrique Iglesias stracił czucie w palcu

Enrique Iglesias stracił czucie w palcu

Ivs Alter współpracuje z producentem Enrique Iglesiasa

Ivs Alter współpracuje z producentem Enrique Iglesiasa

Wypadek Enrique Iglesiasa

Wypadek Enrique Iglesiasa

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×