6 października – zachowaj dziś spokój i wycisz się. Numerolog Teano radzi jak wykorzystać numerologiczną 7!

6 pazdziernika

6 października – numerologiczna 7

Dzień przemyśleń i odkryć – numerologiczna 7!
Postaw na spokój i wyciszenie.

Nie spiesz się, intuicja podsunie ci najlepsze rozwiązania, jeśli dasz jej dojść do głosu.

Jutro przyjdzie czas na działanie, ale dziś możesz zrobić dobry plan.

„Błąd łatwiej można dostrzec niż prawdę, bo błąd leży na wierzchu, a prawda w głębi…”– Johann Wolfgang von Goethe

Gwiazdy urodzone 6 października:

  • Jerzy Owsiak (1953)  twórca Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
  • Marek Włodarczyk (1954) polski aktor
  • Kamilla Baar (1979) polska aktorka

Jakie są osoby z 6 października według astrologii?

Urodzony 6 października jest towarzyski, wesoły — ustępuje innym dla świętego spokoju.

Przyjazny, sympatyczny – pragnąłby w swym otoczeniu budzić dla siebie, życzliwość i uczucia braterskie. Aby nie wywoływać dysonansów – nieraz ustępuje innym. Usposobienie jego jest dość postępowe niezależnie od tego jaką pozycję zajmuje – czy wysoką, czy niską w życiu.

Lubi łączyć się z innymi we współdziałaniu i chętnie bierze udział w towarzystwach, związkach, kompaniach, kooperatywach itp. Trzeba dodać, że z wiekiem rozwija się w nim zadziwiająca zdolność poznawania charakterów ludzkich i dzięki temu coraz lepiej dobiera sobie współpracowników. Człowiek ten jest usposobiony postępowo – okazuje duże ambicje życiowe, a umysłowo może wykazać znaczną ekspansję. Potrafi być niezależny, gdy tego zajdzie potrzeba, ale rzadko tylko okazuje dumę lub zarozumiałość.

Prawy, sympatyczny – w sądach swych jest bezpartyjny potrafi wysłuchać obie strony i dojrzeć plusy i minusy każdej sprawy. Z tego też względu może być dobrym sędzią. Towarzyski, wesoły, zawsze pełen nadziei – jest dobrym kolegą. Z rodzeństwem utrzymuje dość dobre stosunki. Lubi odbywać krótkie podróże.

Kobieta w tym dniu urodzona ma dużo kobiecości i okazuje żywe zainteresowanie sztuka i wszystkim co piękne i wzniosłe.

Wady: Beztroski w sprawach pieniężnych, odkładający ważne sprawy, zapominający — nie jest wolny od pożądliwości. Jego natura nieraz bywa podwójna.

Co mu grozi? Że może zostać osamotniony pod względem uczuciowym — ewentualnie rozejść się lub rozstać z osobą, do której był bardzo przywiązany.

W ogóle trzeba zaznaczyć, że stosunki z przedstawicielami płci odmiennej mogą przynieść człowiekowi urodzonemu dnia tego różne rozczarowania i przykrości. Bowiem jego natura pożąda miłości i w tym kierunku bywa nieraz przewrażliwiony. Organizm jego jest dość zdrowy. W razie przepracowania mogą ucierpieć przede wszystkim nerki, gdyż jest to najwrażliwsza część organizmu.

W razie niedomagań dobre usługi może oddać odosobnienie, spokój, staranne zachowanie diety, a także rozrywki artystyczne. Wskazane rozwijanie w sobie optymizmu.

Jerzy Owsiak urodzony 6 października

Jerzy Owsiak urodzony 6 października


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×