Jastrząb Astro8 GRUDNIA - CZAS NA NEGOCJACJE! WSKAZÓWKI NUMEROLOG TEANO I HOROSKOP URODZENIOWY

8 GRUDNIA - CZAS NA NEGOCJACJE! WSKAZÓWKI NUMEROLOG TEANO I HOROSKOP URODZENIOWY

8 GRUDNIA - CZAS NA NEGOCJACJE! WSKAZÓWKI NUMEROLOG TEANO I HOROSKOP URODZENIOWY
Teano - numerolog gwiazd

08.12.2016 09:49, aktual.: 08.12.2016 10:05

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

8 grudnia - numerologiczna 2

"Zawsze wydaje się, że coś jest niemożliwe, dopóki nie zostanie to zrobione." Nelson Mandela

Pomyśl o awansie i o zmianie swojej pozycji. Pozwól sobie na bezkompromisowe przeanalizowanie swojej sytuacji i poszukaj lepszych rozwiązań.

Dziś możesz zakończyć rozpoczęte wcześniej  negocjacje Jeżeli staniesz przed koniecznością wyboru i poczujesz wewnętrzne wahania, zatrzymaj się i nie działaj pod presją.

Liczba 2 symbolizuje łączenie się i uzupełnianie przeciwieństw, relacje międzyludzkie, związki między kobietą i mężczyzną, a także wzajemne dawanie i branie, które pozwala na dopełnianie się.

Gwiazdy urodzone 8 grudnia:

  • Maryla Rodowicz (1945) polska piosenkarka
  • Kim Basinger (1953) amerykańska aktorka
  • Władysław Kozakiewicz (1953) polski lekkoatleta, tyczkarz

Jakie są osoby z 8 grudnia według astrologii?

Urodzony 8 grudnia jest przedsiębiorczy, uczuciowy – nastrojony jest optymistycznie.

Pilny, pracowity, łatwo się przejmuje i wybucha entuzjazmem ale przede wszystkim cechuje go zamiłowanie do wszelkiej czynności i ruchu.

Wymowny, przedsiębiorczy, usposobiony postępowo – trafnie przewiduje przyszłe wydarzenia i szybko się decyduje. Dąży do elegancji i czystości a w sprawach pieniężnych wykazuje dużo roztropności – chociaż nie jest skąpy.

Kobieta urodzona dnia tego lubi bardzo dzieci a także i zwierzęta i potrafi być doskonałą żoną, matką i oszczędną panią domu. Przedstawiciele obu płci zazwyczaj okazują zdolności muzyczne i głębsze zainteresowania filozoficzne lub religijne. Lubią bardzo przyrodę i mają upodobanie do życia wiejskiego.

Jego wady. Przede wszystkim taki człowiek posiada zbyt silne poczucie niezależności, co prowadzi do drażliwości lub zaciętości. Lubi też wszelką sensację a nieraz ugania się za przyjemnościami, nie troszcząc się wiele o inne sprawy.

Czego się strzec winien? Aby jego umysł nie lubował się w projektach pustych, nie dających rezultatów – wówczas bowiem jego życie stanie się zmienne i niestałe a wysiłki – bezpłodne. Fortuna jego dzięki takiemu sposobowi życia nie zwiększy się, naturalnie a stanowisko życiowe może zostać zachwiane.

Do czego powinien dążyć? Do rozwinięcia w sobie poczucia porządku a także do opanowania i poskromienia swych namiętności oraz chęci pogoni za sensacją. Powinien starannie wychowywać samego siebie – a zdobywszy władzę nad sobą samym – osiągnie przez to panowanie nad innymi.

Kim Basinger
Kim Basinger
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także