31 GRUDNIA – MAGIA SYLWESTROWA – PORADA NUMEROLOG TEANO I HOROSKOP URODZENIOWY

31grudnia

31 grudnia – numerologiczna 7

Dzisiejsza wibracja sprzyja głębokim przemyśleniom – zapisz swoje największe marzenia!

Nowy Rok „zaczaruj” za pomocą kolorów:

Wykorzystaj bieliznę, biżuterię, ubranie, dodatki. Możesz również palić świece w wybranym kolorze:

sukces finansowy – kolor złoty lub zielony
harmonijne życie uczuciowe – kolor różowy lub czerwony
skuteczny powrót do zdrowia, ochrona przed fałszywymi ludźmi – kolor fioletowy
sprawy związane z pracą zawodową, nowymi przedsięwzięciami, aktywizuje i stymuluje; przyciąga pomocnych ludzi – kolor pomarańczowy
pozbycie się nałogów oraz złych nawyków – kolor niebieski
ochrona dla ciąży, lub rozpoczynając nowy rozdział w życiu – kolor biały

[jwplayer mediaid=”459350″]

Gwiazdy urodzone 31 grudnia:

  • Anthony Hopkins (1937) brytyjski aktor
  • Val Kilmer (1959) amerykański aktor
  • Agnieszka Grochowska (1979) polska aktorka
  • Ewa Błachnio (1984) polska artystka kabaretowa

Jakie są osoby z 31 grudnia według astrologii?

Urodzony 31 grudnia jest staranny, wytrwały – dzięki poparciu osób wyżej postawionych może osiągnąć wyniesienie.

Ukazuje wielką wrażliwość a jego nerwy są silnie napięte. Ma pełną świadomość swej odpowiedzialności na każdym stanowisku jakie zajmuje.

Gdy jednak życie postawi go w pozycji podrzędnej, nie może iść za swymi ambitnymi popędami i nie jest w stanie wywalczyć sobie niezależności i wolności – staje się wówczas milczący, kapryśny, pesymistyczny. Należy zastrzec, że są to jednak dość rzadkie wyjątki, bowiem ludzie urodzeni dzisiaj zazwyczaj osiągają stanowisko wybitne.

Czego się strzec winien? Przede wszystkim – zarozumiałości, gdyż może ona zostać ukarana i spowodować jego upadek. Trzeba dodać. że osobie urodzonej dzisiaj grozi w ogóle upadek z wysokiego miejsca w znaczeniu czysto fizycznym.

Dążenia takiego człowieka są ambitne: pragnąłby poznać i przeniknąć wszelkie doświadczenia życiowe – lecz los przeciwny nie oszczędzi mu również rozczarowań, a przedsiębiorstwa, w jakie się zaangażuje, mogą mu przynieść straty, a nawet zaszkodzić jego reputacji.

Tam, gdzie w życiu powinien zapukać lekko i czekać cierpliwie – w takich właśnie okazjach pragnie wejść gwałtem przy pomocy siły. Ale gdy kładzie klucz w zamek i siłą próbuje drzwi roztworzyć – klucz łamie mu się w ręku…

Do czego powinien dążyć? Gdy powściągnie swa zuchwałość i impetyczność, nauczy się spokoju i skromności, jego losy życiowe ulegną znacznej poprawie. Te właśnie zalety jego charakteru będą podstawą do zdobycia majątku. Nierzadko okazuje zdolności literackie lub artystyczne.

Zawód dlań najlepszy związany z ziemią, rolnictwem, kopalniami, nieruchomościami a także wszelkie zajęcia związane z ubraniem, pożywieniem zarówno jak i sztuką. Tam gdzie inni tracą – on zyskuje. Wytrzymałość jego organizmu jest niezwykłą a pośród tak urodzonych ludzi wielu dożywa bardzo późnego wieku.

Val Kilmer urodzony 31 grudnia 1959

Val Kilmer urodzony 31 grudnia 1959


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×