Jastrząb Astro14 GRUDNIA - POCZUJ MOC! PORADA NUMEROLOG TEANO I HOROSKOP URODZENIOWY

14 GRUDNIA - POCZUJ MOC! PORADA NUMEROLOG TEANO I HOROSKOP URODZENIOWY

14 GRUDNIA - POCZUJ MOC! PORADA NUMEROLOG TEANO I HOROSKOP URODZENIOWY
Teano - numerolog gwiazd
14.12.2016 09:35

14 grudnia - numerologiczna 8

"Każde marzenie dane jest nam wraz z mocą potrzebną do jego spełnienia."   Richard Bach

Dzień materialnego sukcesu, dlatego postaraj się wykorzystać go jak najlepiej . Rozpocznij go z pozytywnym nastawieniem, a zakończysz go w dobrym nastroju!

Poważnie przeanalizuj sprawy, którymi się zajmujesz i sprawdź, czy przypadkiem nie przeoczyłeś okazji do zarobienia większej ilości pieniędzy albo rozwinięcia swojej działalności.

Gwiazdy urodzone 14 grudnia:

  • Jolanta Fraszyńska (1968) polska aktorka, piosenkarka
  • Anna Maria Jopek (1970) polska wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów
  • Marika (Marta Kosakowska) (1980) – polska wokalistka i autorka tekstów

Jakie są osoby z 14 grudnia według astrologii?

Urodzony 14 grudnia jest ekscentryczny, samodzielny – pragnie zdobyć popularność.

Nie uznaje ustalonych praw społecznych – natomiast chętnie idzie za swymi ekscentrycznymi pomysłami, zdając sobie jednak jasno sprawę z tego co chce osiągnąć. Pracuje nad tym aby ideały wcielić w życie praktyczne.

W stosunku do innych ludzi jest usposobionym życzliwie lecz gdy widzi popełnianą jakąś niesprawiedliwość lub gwałt – może rozgniewać się silnie i natychmiast występnie w obronie uciśnionych lub naruszonej sprawiedliwości. Umysł jego bardzo żywy, przepełniony jest projektami i pomysłami; ma w swej głowie daleko więcej myśli, aniżeli naraz potrafi wypowiedzieć. Niespokojny – nie może wysiedzieć długo na jednym miejscu.

Dzięki swemu silnemu umiłowaniu niepodległości — może wywoływać nieporozumienia i spory. Bowiem przeciwstawia się z upodobaniem poglądom ogólnie przyjętym i temu co w danym momencie wszystkich zajmuje lub wzrusza.

Łatwo go dotknąć lub obrazić. W usposobieniu jego pragnienie uznania zaznacza się bardzo silnie. Okazuje tendencje polityczne i pragnie uzyskać popularność.

Co mu grozi? Nie zawsze potrafi poznać siebie samego i zrozumieć właściwości swej natury dzięki czemu grozi mu rozproszenie sił i szkody wynikające z działania bez zastanowienia.

Czego się strzec winien? Aby jego kariera życiowa nie miała niepomyślnego zakończenia. W znaczeniu ujemnym urodziny te mogą dać człowieka o charakterze niezdecydowanym, mało interesującego a nawet naturę opieszałą lub niedbałą.

Anna Maria Jopek
Anna Maria Jopek
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także