19 października – numerologiczna 2 – dzień współpracy!

19pazdziernika

19 października – numerologiczna 2

Postaw dziś na współpracę i rozmowy, które pomogą ci osiągnąć świetne rezultaty! Jeśli zachowasz wewnętrzny spokój, znajdziesz rozwiązania na sprawy, które nie miały dotąd swojego rozwiązania. Pojawią się nowe perspektywy na wszystko.

„Połączenie sił to początek, pozostanie razem to postęp, wspólna praca to sukces.” Henry Ford

Gwiazdy urodzone 19 października:

  • Jerzy Kulej (1940) polski pięściarz
  • Katarzyna Żak (1963) polska aktorka
  • Ewa Wachowicz (1970) polska producentka i dziennikarka telewizyjna, zdobywczyni tytułu Miss Polonia, rzecznik prasowy rządu

Jakie są osoby z 19 października według astrologii?

Bystry, subtelny – doskonale orientuje się w tym, co się dziele dookoła niego.

Temperament jego jest subtelny, artystyczny, lekko zmysłowy i nieco ironiczny. Niezwykle ciekawy to człowiek – poszukuje wszystkiego co nowe i pragnie czynić odkrycia. Dzięki swej wielkiej intuicji – odczuwa różne rzeczy niedostępne zrozumieniu otoczenia i dlatego w czynach swych wydaje się nieraz niekonsekwentnym.

Bystry, czujny, ostrożny a jednocześnie zdecydowany – doskonale orientuje się w sytuacjach życiowych i odczuwa swe otoczenie. Dzięki tym właściwościom charakteru łatwo przychodzi mu zatryumfować nad życiowymi przeciwnościami.

Jest to bowiem człowiek, który nie potrafi być biernym w żadnej okazji życia. Wrażliwy niezwykle – łatwo daje się unosić krańcowością. Jest bardzo odważny – ale nie docenia swych przeciwników. A jednak mimo wszystko – dzięki właśnie tej swojej odwadze – zwycięży nawet najpotężniejszych swych wrogów.

Stały jest nieustępliwy – zarówno w obronie własnych swych praw, jak i broniąc swego kraju. To też w wojskowości może osiągnąć powodzenie a w czasie wojny może nawet wyróżnić się zaszczytnie. Jego siła wewnętrzna polega na pewnym pierwiastku zdrowego sensu, równowagi i poczuciu całości, który przenika jego naturę zarówno fizyczną jak i myślowa oraz moralna.

Nie znosi niesprawiedliwości i marnych uczynków, a wszystko brzydkie lub nieproporcjonalne działa mu na nerwy; nie lubi również wszelkiej przesady, i stara się odrzucić od siebie uczucia depresji lub niepokoju. Odruchowo dąży do wszystkiego co normalne i naturalne, interesuje się sztuką a zwłaszcza muzyką. Śpiew wywiera nań całkiem specjalne działanie – a gdy jest zmęczony, smutny lub niedomaga – działanie to jest bardzo dobroczynne.

Wady. Mimo swą silną wolę nieraz pod wpływem otoczenia postępuje lekkomyślnie.Nieostrożny w życiu codziennym – łatwo gubi różne drobiazgi, zapomina oddawać pożyczone książki itp. Gdy mu się na to zwraca uwagę lub go się krytykuje – bardzo tego nie lubi. Owszem – zawsze pożąda ogólnego uznania i nawet najmniejszym drobiazgiem można go silnie dotknąć.

Katarzyna Żak - urodzona 19 października 1963

Katarzyna Żak – urodzona 19 października 1963


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×