Jastrząb AstroTo będzie Twój dzień! 13 października- postaw wszystko na jedną kartę! Wibracja dnia pozwoli przekroczyć wszystkie ograniczenia! Działaj!

To będzie Twój dzień! 13 października- postaw wszystko na jedną kartę! Wibracja dnia pozwoli przekroczyć wszystkie ograniczenia! Działaj!

To będzie Twój dzień! 13 października- postaw wszystko na jedną kartę! Wibracja dnia pozwoli przekroczyć wszystkie ograniczenia! Działaj!
Teano - numerolog gwiazd
13.10.2016 07:55

Bądź spontaniczny, a wszystkie sprawy dobrze się rozwiążą.

Nie spiesz się i nie ulegaj emocjom. Nie wytwarzaj presji i nie pozwól na to innym.

Ten dzień jest wyjątkowy! Zrób dziś wszystko inaczej niż zwykle.

Pięć sprzyja poznawaniu nowych ludzi i nowemu spojrzeniu na świat – wykorzystaj to!

Osoby urodzone 13 października:

  • Margaret Thatcher (1925) premier Wielkiej Brytanii
  • Jan Kanty Pawluśkiewicz (1942) polski kompozytor i pianista
  • Remigiusz Jankowski (1981) polski aktor ( Wałęsa. Człowiek z nadziei, Londyńczycy, Na Wspólnej)
  • Sacha Baron Cohen (1971) angielski komik

Jakie są osoby urodzone 13 października według astrologii?

Czeka go w życiu pomoc wiernych przyjaciół.

Jest to człowiek wybitny, o zamiłowaniach społecznych – dążący do działalności publicznej. Potrafi się poświęcić dla ideału i ponieść ofiary, gdy tego zajdzie potrzeba. Do wszystkiego co ma związek z religią odnosi się życzliwie — może też liczyć na powodzenie w karierze duchownej.

Zazwyczaj w życiu człowieka dzisiaj urodzonego ma miejsce nieoczekiwany przewrót szczęśliwy. Nieraz się zdarza, że w najcięższych przejściach życiowych otrzymuje nieoczekiwanie pomoc Opatrzności. Trzeba jednak stwierdzić, że na ogół życie człowieka urodzonego dzisiaj upływa dość spokojnie i wolne jest od większych wstrząśnień.

Ma wiernych przyjaciół, którzy podtrzymują go w życiu i okazują mu pomoc; są to nieraz osoby stojące wyżej towarzysko. W ogóle ludzie, którzy wyróżniają się swą wiedzą lub zajmują wyższe stanowiska życiowe – chętnie udzielają mu swego poparcia.

Wymowny – jest obdarzony dużą zdolnością przekonywania innych o słuszność swego zdania. Jego przemówienia publiczne są obmyślane starannie i mają piękną i zaokrągloną formę, przy czym dąży zazwyczaj do unikania niepotrzebnych ekscentryczności lub też zbytniej oryginalności. Spotyka go za to ogólne uznanie i awanse życiowe. Jest to bowiem człowiek pewny i prawy, na którym można polegać.

Grożą mu nieporozumienia z krewnymi. Intrygi wrogów nie będą jednakże mogły zaszkodzić mu na stałe. Nie odbywa zazwyczaj dłuższych podróży. W młodości nieraz nie obfituje w środki materialne, za to później przeważnie cieszy się dobrobytem, do którego dochodzi dzięki własnej pracy i pilności. W końcu udaje mu się zwrócić na siebie uwagę społeczeństwa i zostać wyróżnionym pośród innych. Praca jego zostanie w końcu oceniona wedle wartości.

Wady: Lubi rozrywki i przyjemności, a w tym kierunku jest zbytnio dla siebie tolerancyjny.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także