16 kwietnia: SPOSÓB NA SZCZĘŚCIE! Porada numerolog TEANO i horoskop urodzeniowy

16 kwietnia horoskop urodzeniowy

16 kwietnia horoskop urodzeniowy

16 KWIETNIA – NUMEROLOGICZNA 3

Każdy żyjący na świecie szuka szczęścia. Istnieje jeden pewny sposób, by je znaleźć. Jest nim kontrolowanie swoich myśli. Szczęście nie zależy od warunków zewnętrznych. Ono zależy od warunków wewnętrznych – Dale Carnegie
  • Dzisiaj poczujesz silny przypływ energii.
  • Mogą się przed Tobą otworzyć rozwiązania wielu problemów i pojawić się większe perspektywy na przyszłość.
  • Dzisiaj możesz zmienić zdanie w ważnej sprawie, a także przeżyć coś ekscytującego!
  • Dzień sprzyja spotkaniom towarzyskim, dzięki którym odzyskasz poczucie swojej wartości.

ZNANI URODZENI 16 KWIETNIA

  • Joseph Aloisius Ratzinger (1927) – papież Benedykt XVI
  • Jacek Borkowski (1959) – polski aktor
  • Piotr Gąsowski (1964) – polski aktor, artysta kabaretowy, prezenter telewizyjny
  • Lara Dutta (1978) – indyjska aktorka, Miss Universe 2000
  • Claire Foy (1984) – brytyjska aktorka, laureatka Złotego Globu

HOROSKOP NA 16 KWIETNIA

Kto urodził się dnia 16 kwietnia – pewien jest swego zwycięstwa a przykładem swym działa na innych.

Stara się wszystkich pobudzić swym przykładem do czynu. To też otoczenie najczęściej okazuje mu zaufanie i poddaje się jego kierownictwu.

Jest to bowiem człowiek władczy, rządzący innymi, dążący do tego, aby się wybić za wszelką cenę. Jest tak postępowo nastrojony, że pragnie odrzucić wszelkie więzy tradycyjne – a nieraz nawet zrywa ze swą rodzina.

Bez żadnego wahania staje na czele innych – jest to jak gdyby jego prawo przyrodzone. Trzeba jednakże dodać, że odznacza się również wielkim poczuciem odpowiedzialności, jaką ponosi na swym kierowniczym stanowisku.

Dąży on bowiem do tego, aby oddziaływać na swe otoczenie, a gdy jest dostatecznie rozwinięty umysłowo i moralnie – może okazać mistrzostwo w rządzeniu innymi, a nawet i geniusz twórczy. Natomiast nierozwinięty – okazuje najczęściej tylko arogancję połączoną z ignorancja. W każdym razie jest zawsze pewny swego zwycięstwa, a doświadczenie życiowe przychodzi mu zbierać w rozmaitych dziedzinach.

Jego ideały nie są skomplikowane – lecz nigdy nie są połowiczne. Nie może być żadnej wątpliwości co do tego, po jakiej stronie się opowie.

Zawód jego powinien być związany z polityką, życiem społecznym – chociaż w wojskowości, w przemyśle i technice również może osiągnąć powodzenie. Gdy opanuje i zwycięży swe namiętności – może osiągnąć wpływy i znaczenie i zajęć w końcu stanowisko wybitne. Zwłaszcza dotyczy to wieku późniejszego, w którym zazwyczaj osiąga jakąś wyniesioną pozycję życiowa.

Po walkach życiowych osiągnie wówczas nareszcie spokój. Cieszy się wówczas uznaniem innych, godności , wpływami – a nieraz przypada mu to wszystko nawet tylko z racji jego dobrego urodzenia – bez specjalnych wysiłków.

Co mu grozi. Że brak wytrwałości lub też przezorności sprowadzi na niego katastrofę i nie będzie się mógł utrzymać na swym wysokim stanowisku.

Joseph Ratzinger (papież Benedykt XVI) urodził się 16 kwietnia 1929 roku

Joseph Ratzinger (papież Benedykt XVI) urodził się 16 kwietnia 1927 roku


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×