Małgorzata Rozenek poprowadzi Projekt Lady, ale sama nie zawsze była poukładana: ,,Wiem co to znaczy łamanie zasad”

Małgorzata Rozenek na planie Projekt Lady

Małgorzata Rozenek na planie Projekt Lady

Małgorzata Rozenek o Projekcie Lady

Pod koniec lutego rusza pierwsza polska edycja programu Projekt Lady. Gospodynią show została Małgorzata Rozenek, która dała poznać się widzom w takich produkcjach jak Perfekcyjna pani domu czy Piekielny hotel. Gwiazda jest niekwestionowanym autorytetem w dziedzinie prowadzenia domu i zasad etykiety. Swoją wiedzę będzie mogła przekazać uczestniczkom nowego show.

Zobacz: Małgorzata Rozenek i uczestniczki „Projekt Lady” zdradzają, co wydarzy się w programie! To będzie trudna lekcja życia…

Gwiazda zdradziła, że w programie Projekt Lady będzie dla uczestniczek przede wszystkim wsparciem:

Bardzo chciałam, żeby poczuły we mnie wsparcie, bo ja po to tutaj jestem. To jest program, w którym po raz pierwszy nikogo nie oceniam, nikogo nie eliminuję. Program, w którym jedynie co daję to moje zaangażowanie, dobre serce, uczucia. Jestem tutaj po stronie moich uczestników.

Rozenek ujawniła także, że nie zawsze była tak posłuszna i grzeczna, jak mogłoby się to wydawać:

Uczę je radzenia sobie z krytyką, bo coś o tym wiem. Wiem też co to znaczy być w tego typu realiach, w mundurkach, poddane surowej ocenie, bo 9 lat szkoły baletowej mnie tego nauczyło. Ale wiem też co to znaczy się buntować przeciwko jakimś zasadom, założyć krótszą spódnicę, niż etykieta tego wymaga i wiem co to znaczy pozwolić sobie na złamanie zasad, ale tylko dlatego, że jest się świadomym tych zasad.

Wyobrażacie sobie zbuntowaną Małgorzatę Rozenek? Może podczas emisji programu poznamy więcej szczegółów z jej młodzieńczego życia.


Źródło: Agencja TVN / x-news.pl

Małgorzata Rozenek o programie Projekt Lady

Małgorzata Rozenek o programie Projekt Lady


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×