Tylko u nas! Wiemy, jak Rafał Jonkisz poradził sobie na egzaminie maturalnym. Co sprawiło mu największą trudność?

Rafał Jonkisz o swojej maturze

Maj to najbardziej srogi i stresujący czas dla licealistów ostatniej klasy. W końcu matury to najważniejszy egzamin życia, który decyduje o naszej przyszłości i ma ogromnym wpływ na karierę zawodową. Chwile grozy przeżywa między innymi Rafał Jonkisz. Tegoroczny Mister Polski ma za sobą egzaminy z języka polskiego, matematyki i języka angielskiego. Przed nim jeszcze testy ustne. Model miał o tyle utrudnione zadanie, że podczas gdy inni koledzy uczyli się do matury, on trenował do programu Taniec z Gwiazdami. Czy udział w show przeszkodził mu w zaliczeniu egzaminów na dobrą ocenę?

Przede mną jeszcze część ustna. Jestem po części pisemnej, którą wydaje mi się, że napisałem całkiem w porządku. Wyniki dopiero 5. lipca. Na razie czekam, jestem zniecierpliwiony. Mam nadzieję, że napisałem dobrze i że Taniec z Gwiazdami nie przeszkodził mi w dążeniu do celów i do tego, by napisać dobrze maturę.

Co sprawiło mu największą trudność?

Matematyka to jest królowa nauk, tutaj nie ma czego oszukać. Musi wyjść dobry wynik, musi być dobre obliczenie, nie można lać wody, przekombinować. Trzeba znać wzory, umieć je wykorzystywać. No miałem ostatnimi czasy pracowite miesiące więc było ciężko, ale miałem korepetycje więc byłem przygotowany dość dobrze. Część zadań napisałem dobrze bo sprawdziłem sobie w internecie. Jak dostanę wyniki to mogę z ręką na sercu powiedzieć, czy napisałem dobrze, czy źle.

Trzymamy kciuki, żeby wszystko poszło po myśli Rafała! 🙂

Zobacz: Oni mają romans?! Rafał Jonkisz pokazał piękną dziewczynę

Rafał Jonkisz zdaje maturę

Rafał Jonkisz zdaje maturę


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×