Nowy hit prosto z Hollywood! I to na naszej imprezie! Manicam podbija salony na całym świecie

Manicure i biżuteria gwiazd

Manicure i biżuteria gwiazd

Na czym polega Manicam?

Manicure to podstawa dopracowanej stylizacji. Idealne paznokcie potrafią zrobić cały look, stanowią jego świetne wykończenie. Do tego dochodzi biżuteria: pierścionki, obrączki i bransolety. Wykonanie manicuru, który będzie spójny z koncepcją, wymaga czasu i świetnych pomysłów.  Najczęściej tuż po wyjściu z salonu kosmetycznego robią sobie tzw. nailfie, czyli zdjęcie pomalowanych i ozdobionych paznokci.

Zobacz: Beyonce, Katy Perry, Avril Lavigne pokochały nowy trend: selfie paznokci, czyli „nailfie”! Sally Hansen zdradza triki na najlepsze zdjęcie manikiuru

Gwiazdy, które przyszły na przedoscarową imprezę E!, Martini i Jastrząb Post zapytaliśmy jak dbają o paznokcie, gdzie najchętniej robią manicure i jaką technikę lubią najbardziej. Małgorzata Rozenek, Omenaa Mensah czy Agnieszka Jastrzębska bardzo chętnie skusiły się na przetestowanie prawdziwego hitu prosto z Hollywood – przeszli się po czerwonym dywanie, ale… dla paznokci. Dzięki temu z bliska możemy ocenić manicure i kosztowną biżuterię.

Impreza odbyła się w warszawskim klubie Miłość. Wszyscy świetnie się bawili. Oprócz oglądania relacji na żywo z czerwonego dywanu, goście mogli również skosztować pysznego jedzenia przygotowanego specjalnie na tę okazję przez ulubioną restaurację gwiazd – San Lorenzo. O drinki z kolei zadbało Martini.  


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×