Szukaj

Nowy hit prosto z Hollywood! I to na naszej imprezie! Manicam podbija salony na całym świecie

Na czym polega Manicam?

Manicure to podstawa dopracowanej stylizacji. Idealne paznokcie potrafią zrobić cały look, stanowią jego świetne wykończenie. Do tego dochodzi biżuteria: pierścionki, obrączki i bransolety. Wykonanie manicuru, który będzie spójny z koncepcją, wymaga czasu i świetnych pomysłów.  Najczęściej tuż po wyjściu z salonu kosmetycznego robią sobie tzw. nailfie, czyli zdjęcie pomalowanych i ozdobionych paznokci.

Zobacz: Beyonce, Katy Perry, Avril Lavigne pokochały nowy trend: selfie paznokci, czyli „nailfie”! Sally Hansen zdradza triki na najlepsze zdjęcie manikiuru

Gwiazdy, które przyszły na przedoscarową imprezę E!, Martini i Jastrząb Post zapytaliśmy jak dbają o paznokcie, gdzie najchętniej robią manicure i jaką technikę lubią najbardziej. Małgorzata Rozenek, Omenaa Mensah czy Agnieszka Jastrzębska bardzo chętnie skusiły się na przetestowanie prawdziwego hitu prosto z Hollywood – przeszli się po czerwonym dywanie, ale… dla paznokci. Dzięki temu z bliska możemy ocenić manicure i kosztowną biżuterię.

Impreza odbyła się w warszawskim klubie Miłość. Wszyscy świetnie się bawili. Oprócz oglądania relacji na żywo z czerwonego dywanu, goście mogli również skosztować pysznego jedzenia przygotowanego specjalnie na tę okazję przez ulubioną restaurację gwiazd – San Lorenzo. O drinki z kolei zadbało Martini.  


×