Jak Mateusz Janicki dba o swoją ukochaną w walentynki? Obowiązkowym elementem tego dnia jest dla aktora…

Mateusz Janicki

Mateusz Janicki

Mateusz Janicki o Walentynkach

Już niebawem walentynki – święto, które wzbudza sporo kontrowersji. Jedni je uwielbiają i razem ze swoją druga połówką już na miesiąc przed planują ten dzień od a do z, inni wręcz przeciwnie – najchętniej wycięliby 14 dzień lutego z kalendarza.

A jakie stanowisko w kwestii dnia zakochanych ma Mateusz Janicki? W rozmowie z JastrzabPost aktor zdradził, czy obchodzi walentynki:

Nie mogę powiedzieć, że nie obchodzę i że to jest dzień jak co dzień. Tzn kiedy kobiety, które mówią, że nie interesuje ich święto zakochanych to jednak zawsze lubią być docenione. Siłą rzeczy, jeśli nie zapominam to staram się chociaż kwiatkiem zaznaczyć ten dzień.

Gwiazdor serialu Singielka przyznał też, że ma problemy z chodzeniem na randki…

Nie mam chyba takiej spektakularnej randki, o której mógłbym opowiedzieć. Wydaje mi się, że jeśli dwie osoby spędzają wspólnie czas i cieszą się tym co robią to jest ok. Co do randki to nie mogę nic powiedzieć. Ja chyba jestem średni z chodzeniem na randki…

Mimo wszystko Mateusz stara się dbać tego dnia o swoją ukochaną i nie zapomina o symbolicznych kwiatach 🙂

A wy jesteście fanami walentynek? Koniecznie zagłosujcie w naszej sondzie 🙂

Zobacz: Mateusz Janicki o swojej żonie. Dlaczego nie zabiera jej na salony?

Podziel się miłością

Marka Chloe już napisała miłosną opowieść dzięki perfumom Love Story, a jaka jest twoja historia miłosna? Zabierz na walentynki bliską twemu sercu osobę i podziel się z całą Warszawą krótką miłosną opowieścią.

13 i 14 lutego na ul. Marszałkowskiej, przy Złotych Tarasach i na rogu Nowego Światu i Alei Jerozolimskich powstaną wyjątkowe strefy Chloe. Zrób ukochanej osobie wyjątkową niespodziankę, której nigdy nie zapomni! To jedyna okazja, abyście mogli zobaczyć swoją krótką miłosną historię na telebimie w centrum Warszawy.

Więcej szczegółów na stronie wydarzenia na Facebooku: The Shortest Love Story 13/14 lutego 2016

The Shortest Love Story. Love Story Chloe


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×