Szukaj

Jak gwiazdy przygotowują się do imprez? Zdradziły to nam na premierze nowych smaków Martini [WIDEO]

Jak gwiazdy spędzają imprezy?

Jak gwiazdy spędzają imprezy?

Lara Gessler, Kasia Warnke, Mateusz Hładki, Marika, Wujaszek Liestyle, Sabrina Pilewicz o tym, bez czego nie ma dobrej zabawy

Jak imprezują gwiazdy?

Udana impreza to pojęcie dość względne. Dla jednych świetna zabawa nie istnieje bez dobrego jedzenia. Innym do imprezowania wystarczy po prostu grupa sprawdzonych znajomych. Jeszcze inni imprezują tylko w określonych miejscach. A jak do imprez przygotowują się gwiazdy?

Świetną okazją, aby o to zapytać, była prezentacja nowych smaków smaków Martini. O ich nowych odmianach, Martini Riserva Speciale Ambrato oraz Martini Riserva Speciale Rubino, które zawierają trzy rożne typy piołunu z Piemontu, opowiedziała nam Lara Gessler.

Restauratorka zadbała także o rozkosze podniebienia, a to za sprawą smacznych przekąsek. Wszystko w stylu miłego włoskiego zwyczaju, który w Polsce jeszcze nie jest tak bardzo znany. To l’aperitivo, rodzaj niezobowiązującego spotkania w gronie znajomych przy lekkich trunkach i wyśmienitym jedzeniu.

Co zatem nasze gwiazdy uznają za najważniejsze w przygotowaniu się do imprezy? Dla Kasi Warnke istotną kwestią są kulinaria.

Bardzo lubię przyjmować gości. Jestem zdania, że powinny być chociaż przekąski. Jeśli przygotuje się je najlepiej własnoręcznie, goście czują się podjęci, impreza trwa dłużej, lepsze są rozmowy. Jedzenie zbliża ludzi – stwierdziła Kasia Warnke.

Wtórował jej dziennikarz „Dzień dobry TVNMateusz Hładki, który poprowadził spotkanie Martini w stylu l’aperitivo.

Poza tym, żeby byli sprawdzeni ludzie, którzy lubią spędzać ze sobą czas, istotną rzeczą jest jedzenie. Bardzo często decydujemy się ze znajomymi na rodzaj konkretnej kuchni: indyjską, włoską. Czasami jest tak, że ktoś to szykuje, przychodzimy na gotowe, a czasami jest tak, że umawiamy się na wspólne gotowanie.

Z kolei świeżo upieczona mężatka Marika stwierdziła, że podstawą przygotowań do dobrej imprezy… jest brak przygotowań. A więc spontaniczność.

Ludzie, którzy mają ochotę spędzić ze sobą czas. Z mojego doświadczenia wynika, że najpiękniejsze rzeczy dzieją się wtedy, gdy ich się nie spodziewasz. Te sylwestry, które urządza się w sierpniu, lipcu albo maju niechcący są najwspanialsze – usłyszeliśmy od Mariki.

Specjalista od rozkręcania imprez, bloger Wujaszek Liestyle, stwierdził, że podstawą jest zaangażowanie w imprezowanie.

Jak już jesteś na imprezie, nie unikaj imprezy. Jeżeli idziesz na imprezę, to po to, żeby dobrze się bawić, tańczyć, pewnie też pić.

Potwierdza to Sabrina Pilewicz.

Bez Martini się nie obejdzie – powiedziała nam z uśmiechem projektantka. – Wydaje mi się, że atmosfera i to, co my wytwarzamy, czyli energia. Wtedy mamy gwarancję udanej imprezy.

A jak wy przygotowujecie się do imprez? Bez czego ich sobie nie wyobrażacie?

Zobacz także: Stylowe gwiazdy na imprezie Martini [GWIAZDY FOTO]

#martini #jastrzabpost #bawimysie #drink #nalato #warsaw #parties #impreza #fashion #sabrinapilewicz ??✌?️? #mo61

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika JastrzabPost.pl (@jastrzabpost.pl)

Nowe propozycje od #Martini #ambrato Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika JastrzabPost.pl (@jastrzabpost.pl)

Nowe propozycje od #Martini #rubino Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika JastrzabPost.pl (@jastrzabpost.pl)

Wiosenne pyszności od #laragesaler #magdagessler #ufukiera ??? #jastrzabpost #martini #nalato Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika JastrzabPost.pl (@jastrzabpost.pl)

Prezentacja nowych trunków #Martini #ambrato #rubino #riservaspeciale #mateuszhladki #laragessler Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika JastrzabPost.pl (@jastrzabpost.pl)

 

#laragessler #martini #jastrzabpost #nalato #fun #parties #impreza #spring ???? Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika JastrzabPost.pl (@jastrzabpost.pl)

 

Jastrzębie na prezentacji #Martini #riservaspeciale #ambrato #rubino #ciocialiestyle #wujaszekliestyle #jastrzabpost ???? Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika JastrzabPost.pl (@jastrzabpost.pl)

 

#marika #martini #jastrzabpost #parties #impreza #fun #nalato ??✌?️? Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika JastrzabPost.pl (@jastrzabpost.pl)

Nasza piękna reporterka @ewakamionowska w akcji ???? #jastrzabpost #kasiawarnke ❤️ #piotrstramowski #martini #interview #stars #impreza

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika JastrzabPost.pl (@jastrzabpost.pl)

Uwielbiamy rozmawiać z #dzkybymacieksieradzky szczegolnie przy #Martini ???#jastrzabpost #dzky #sieradzky #fun #now #warsaw Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika JastrzabPost.pl (@jastrzabpost.pl)

#mateuszhladki w ogniu pytań ?? #jastrzabpost #parties #martini #nalato #interview #stars #tvn #suit #handsome #dziendobrytvn #nalato ???? Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika JastrzabPost.pl (@jastrzabpost.pl)


Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×